بیان اخبار سرویس

رانچی: Jharkhand اولین وزیر Babulal هنگ کنگ که در نهایت بازگشت به زعفران بریزید پس از 14 سال گفت که این کشور سکولار به دلیل ‘Hindutva” ایدئولوژی است که گرفته شده به جلو به لحاظ سیاسی توسط Bharatiya Janata Party (BJP).

هنگ کنگ گفت: “بسیاری از احزاب سیاسی در اینجا محدود به یک یا یکی دیگر از خانواده و در صورت وجود هر حزب که مبتنی بر ایدئولوژی آن است که بی جی پی و از این رو هستم بازگشت از جایی که من تا به حال آغاز شده است.”
حمله به David Soren دولت هنگ کنگ گفت که آن در حال اجرا بر روی توییتر و آنها می گویند که خزانه خالی است.

“هر کس می داند که چگونه وجوه مطرح شده در دولت; آنها نمی خواهند به کار و مقصر همه چیز در خزانه که در آنها ادعا می شود خالی” هنگ کنگ گفت. اگر این دولت موفق به انجام, مردم, به طور خودکار آن را پرتاب خارج از قدرت او گفت:. با اشاره به چیبسا خشونت که در آن هفت نفر بودند سر بریده گفته می شود توسط ‘Patthagadi هواداران هنگ کنگ تهدید به ضربه خیابان اگر دولت نتواند به عاملان به کتاب.

استقبال از هنگ کنگ به BJP برابر اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه نشان داد که او تا به حال شده است در تلاش برای انجام این کار تا کنون پس از منصوب شد BJP رئیس جمهور در سال 2014.

ناظران سیاسی دیدن این پاسخ اتحادیه به عنوان یک وضعیت برنده-برنده برای هر دو BJP و هنگ کنگ به عنوان BJP پس از انتخابات مجمع افتضاح شده بود به دنبال یک قبیله ای در, Jharkhand به عنوان یک درخواست تجدید نظر در Santhal منطقه در زمانی که JVM (ع) بارها و بارها از دست دادن زمین در Jharkhand.

حزب بارگیری گفت که القای Babulal هنگ کنگ به این حزب همچنین نشان می دهد که یک تیم جدید تشکیل خواهد شد که در آن دو نفر از CMs Arjun Munda و Raghubar دس ممکن است اختصاص داده شده به هر نقش و به احتمال زیاد با توجه به نقش خود در مرکز.

JVM-P شورشیان ملحق Cong
دو اخراج JVM (ع) MLAs Pradeep Yadav و Bandhu Tirkey نیز پیوست کنگره حزب در دهلی نو. دو JVM (ع) MLAs از حزب اخراج شدند anti-فعالیت های حزب ظاهرا برای صاف ادغام با BJP. آنها همچنین متهم از جلسه کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در دهلی نو بدون هیچ گونه جهت از حزب رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im