جاستین بیبر باز کرد تا در مورد مسائل مربوط به سلامت روان و مشترک فقط چگونه او موفق چیزهایی که او می شود “ضعف” و “نا امید.”

“این فقط یک بسیاری, بسیاری از مردم مقدار زیادی از پویا, بسیاری از چیزهای” 25 ساله خواننده پاپ به اشتراک گذاشته شده به تازگی در طول docuseries “جاستین بیبر: فصول” از تیراندازی آخرین موزیک ویدیو “جالب توجه است.” نظرات اشاره شد توسط فاکس نیوز در یک قطعه به چاپ دوشنبه است. (مرتبط: گزارش: سلنا گومز طول می کشد و فرار از نور افکن زیر جاستین بیبر فروپاشی)

“من در سر من زیادی به آن سخت است برای من واقعا لذت بردن از آن دوست دارم که, اما من می دانم که برخی از روز ها فقط تو می خواهم که” او اضافه شده است. “در هر کاری وجود دارد gonna be آن خاموش روز که در آن شما فقط نوع احساس” من خوب خدمه من باید خوب باشد اما امروز من فقط احساس خاموش است. من فکر می کنم که بعد من فقط یک کمی است.”

آن روز “کودک” hitmaker را مربی بهداشت دکتر وزوز Mingin بود و در تنظیم و او را تشویق به تمرین یک تکنیک به نام “havening.”(مرتبط: گزارش: جاستین بیبر هایلی بالدوین گره خورده است گره پس از 2 ماه نامزدی)

“Havening است psychosensory روش که در واقع افزایش احساس خوب مواد شیمیایی در مغز خود را بر روی تقاضا” Mingin به اشتراک گذاشته شده در حالی که بیبر دیده می شود می تواند مالش صورت خود را.

“این در واقع مانند یک self-تسکین دهنده چیز” سوپر و به جاستین هایلی توضیح داد. “همه نسخه خود را از havening بدون دانستن آن است.”

“آن را مانند زمانی که شما یک بچه کوچک و می خورد انگشت شست خود را برای تسکین خود را,” او اضافه شده است. “هنگامی که شما شروع به احساس می کنید واقعا استرس و یا فقط برای خودتان نگه دارید و آرام آن را تقریبا مانند زمانی که شما یک بچه و مادر خود را پاک خود را به عقب به خواب و آن را به بهترین احساس در جهان است. این نوع مانند که به جز شما در حال انجام آن را برای خودتان.”

تماشا کنید:

در همان قسمت بیبر باز کرد تا در مورد آن بدنام گریه paparazzi عکس از ماه اوت سال 2018 و گفت: او در واقع به “غرق” هنگامی که آن را گرفته بود.

“من به یاد داشته باشید فقط مبارزه,” جاستین به اشتراک گذاشته شده در حالی که نگه داشتن تا ضربه محکم و ناگهانی. “من به یاد داشته باشید احساس بود احساسی فقط ضعف و صحبت کردن به او نمی دانستند که چگونه به برقراری ارتباط چیزهای خاصی و فقط احساس نوع نا امید.”

“شده است وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در زندگی من اتفاق افتاده بود و این یک نقطه در زندگی من که در آن من فقط می خواهم پس از غرق… بودن یک فرد عادی و گریه,” او اضافه شده است.

“عشق خود” hitmaker ادامه داد: “زمانی که من در همه چیز نگاه در اینترنت و مردم, مانند, ‘جاستین ناراحت است و به همین دلیل است که او ناراحت است؟’ آن را مانند آنها اصلا به من اجازه ناراحت شود.”

“من نمی باید اجازه به انسان و اشک ریختن و وجود دارد بسیاری از مردم هر روز که در یک گفتگو با دختر و یا همسر و یا مادر خود را و آنها را شکستن پایین, اما آنها لازم نیست که دوربین های تصویربرداری آن” بیبر توضیح داد. “مردم مانند,” او خوب است و او با داشتن یک mental breakdown? و من فقط عاطفی و شما می دانید, من فکر می کنم این خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو