جاستین Jalbi کمان را نمی خواهد به دنبال آزادیخواه نامزدی در سال 2020

مستقل میشیگان در کنگره جاستین Jalbi نمی خواهد به دنبال 2020 آزادیخواه نامزدی ریاست جمهوری.

Jalbi اعلام کرد تصمیم خود را در یک سری از توییت شنبه فقط از سه هفته پس از اعلام قصد خود را به شکل اکتشافی کمیته برای ارزیابی شانس خود را به عنوان یک نامزد.

او شروع به تشکر از کسانی که تا به حال او را پشتیبانی می کند و گفت: “بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد گذاشت.”

Jalbi رفت تا مشتری جلب کردن نیاز به عملی شخص ثالث اشاره کرد که افراطی قطبش در ایالات متحده ساخته شده است که چشم انداز سخت تر است.

Jalbi ادامه داد و اشاره کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش تلاش های تا به حال ساخته شده سنتی مبارزه همه اما غیر ممکن است و آن را حتی سخت تر برای یک شخص ثالث نامزد برای شکستن به پوشش اخبار. (مرتبط: جیک Tapper به یاد جاستین Jalbi که حتی تدی روزولت نمی توانستم جلو و یک شخص ثالث برنده)

Jalbi به این نتیجه رسیدند با تشویق هر کسی که تا به حال در حال انجام است تا برای پیوستن به حزب آزادیخواه.

سی ان ان لنگر جیک Tapper صحبت با Jalbi مدت کوتاهی پس از او اعلام کرد که او با توجه به اجرا و اشاره کرد که حتی فوق العاده محبوب تئودور روزولت ناموفق بوده است و در سال 1912 شخص ثالث (Bull Moose حزب) اجرا شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im