وزارت دادگستری می شود درگیر در ویرجینیا کلیسا آزادی مذهبی طرح دعوی در دادگاه در برابر رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم

به عنوان بخشی از دادستان کل لایحه Barr سرکوب آزادی مذهبی را نقض طول coronavirus جمع آوری محدودیت وزارت دادگستری تبدیل شده است که در مورد یک کلیسای ویرجینیا وی از سوی مامورین دولت به نقض آن متمم اول قانون اساسی حقوق.

وزارت دادگستری در زمینه بیانیه ای از علاقه جمعه در حمایت از فانوس یاران کلیسا در Chincoteague جزیره ویرجینیا که در خدمت بهبود معتادان به مواد مخدر و سابق, عکس روسپی در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

کلیسا مدعی است که پلیس صادر کیفری استناد و احضار به فانوس دریایی پاستور برای نقض جمع آوری سفارشات پس از آن برگزار شد 16-شخص یکشنبه نخل خدمات عبادت در آن 225-صندلی پناهگاه در حالی که تمرین جدی اجتماعی فاصله و پروتکل های بهداشت.

دموکرات ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم صادر کرده است اجرایی به منظور منع در فرد مذهبی خدمات بیش از 10 نفر اما اجازه می دهد چنین تجمعات کارگران در هر غیر کسب و کار خرده فروشی و خرده فروشی برخی از کسب و کار مانند فروشگاه ها مشروب. (مرتبط: تد کروز خواستار لایحه بر بررسی Crack فراز آزادی مذهبی)

دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی اریک Dreiband و آمریکا وکیل برای منطقه شرق میشیگان متی اشنایدر وظیفه شد توسط Barr به نقد و بررسی دولت و سیاست های محلی و به نقطه ممکن است نقض قانون اساسی. در مورد فانوس دریایی Dreiband و اشنایدر با اشاره به تناقض در ویرجینیا جمع آوری سیاست.

Father Christoper Williams gives communion to parishioners in their cars outside of the Basilica of San Albino on May 2, 2020 in Mesilla, New Mexico, amid the coronavirus pandemic. (Photo by PAUL RATJE/AFP via Getty Images)

پدر Christoper ویلیامز می دهد ربانی به محله های کشیش نشین در اتومبیل های خود را در خارج از کلیسای سان نژاد در آوریل 2 سال 2020 در گروه مارشال mesilla جدید, مکزیک, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از پل RATJE/خبرگزاری گتی ایماژ)

“برای بسیاری از مردم با ایمان, ورزش, دین ضروری است به خصوص در طول یک بحران” Dreiband گفت: با توجه به این بخش ،

“کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا ارائه کرده است بدون هیچ دلیل خوب برای امتناع از اعتماد عبادت که قول می دهم به استفاده از مراقبت در عبادت در همان راه آن اعتماد وکلا و دیگر کارگران را به انجام همان.”

فرماندار فرمان اجرایی را نقض کلیسا حقوق اساسی به ورزش از دین با توجه به ممنوعیت آن در هيأتهاي مذهبي در حالی که اجازه سکولار رفتار مانند یک جلسه در یک شرکت حقوقی برای ادامه حتی تحت همان شرایط جمع آوری.

“به عنوان مهم به عنوان آن است که ما ایمن ماندن در طول این زمان به چالش کشیدن آن نیز مهم است برای دولت ها به یاد داشته باشید که ما را رها نمی کند همه ما آزادی در زمان اضطراری” اشنایدر گفت.

“غیر قانونی و تبعیض علیه افرادی که حق خود را به دین نقض متمم اول قانون اساسی که آیا ما در یک بیماری همه گیر است یا نه.”

دادستان کل علامت شاه ماهی دفاع نرتهم و گفت که “به عنوان یک فرد از ایمان فرماندار به رسمیت شناخته شده است که به طور موقت تجمعات محدودیت خواهد بود خاص در جوامع مذهبی,” the Christian Post گزارش داد.

او همچنین افزود که در نرتهم راهنمایی بود “طراحی شده برای کمک به جوامع دینی” و این که او با رهبران مذهبی به جای در ضمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de