عدالت دیپاک گوپتا می شود مجازی ارسال و از SC وکلا از طریق زوم برنامه

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: برای اولین بار دیوان عالی کانون روز چهارشنبه به مجازی ارسال به یک قاضی. رئیس دادگستری هند S A Bobde همه نمایندگان کانون و ارشد وکلا وارد شده از کامپیوتر/دستگاه های زوم برنامه برای خداحافظی به عدالت دیپاک گوپتا در superannuation.

بسیاری ارشد وکلا تأسف است که به دلیل coronavirus آنها نمی تواند نگه دارید مرسوم حزب عدالت Gupta, اما آنها مورد ستایش قرار داد و او را برای خود پررنگ قضاوت.

“متوسط ما ممکن است مجازی اما احساسات ما واقعی هستند” گفت: CJI Bobde. پرداختن به وبینار عدالت گوپتا گفت: “زمانی که یک قاضی در دادگاه, ما باید برای فراموش کردن ما اعتقادات مذهبی و تصمیم گیری در موارد تنها بر اساس قانون اساسی ما است.

قانون اساسی ما است, کتاب مقدس, قرآن, Geeta گورو گرانت صاحب و دیگر کتاب های مذهبی.” او گفت: دادگاه بالا است به اطمینان حاصل شود که هر شهروند زندگی می کند از کرامت است.

در زمان بحران مانند این دادگاه باید تلاش برای کمک به فقیرترین فقرا او اضافه شده است.

“ما نمی تواند مانند شتر پنهان سر ما و می گویند هیچ چیز اشتباه است با قوه قضائیه…یکپارچگی موسسه چیزی است که نمی تواند در معرض خطر قرار دادن تحت هر شرایطی است.”

ستایش عدالت گوپتا دادستان کل K K N گفت: “در مخالفت شما اولین قاضی آمده به شدت و آشکارا…افکار خود را که شهروند حق اعتراض به شیوه ای صلح آمیز شد بیانیه بسیار جسورانه را در حالی که نگه داشتن دفتر به عنوان یک SC قاضی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de