اسلام آباد/لندن: عدالت قاضی Faez Isa همسر زرینه کاررا Khoso, ثبت بیانیه روز پنج شنبه قبل از دیوان عالی کشور در مورد نحوه قضاوت بود که قادر به خرید ملک در پایتخت بریتانیا است.

یک روز زودتر عدالت عیسی گفته بود دادگاه که همسر خود خواست برای توضیح در مورد خواص و منابع آن از طریق یک لینک ویدئو به عنوان پدر او یک بیمار سرطانی و او باید یک فرصت برای صحبت در مورد این موضوع.

10-عضو کامل دادگاه به ریاست دادگستری عمر عطا Bandial از سر گرفته شنوایی در یک مجموعه ای از دادخواست چالش برانگیز ریاست جمهوری در مرجع ثبت برابر SC قاضی به اتهام افشای اطلاعات خارجی خواص در ثروت خود را می گرداند.

دادن اطلاعات در مورد منابع بودجه, او گفت:: “خواص در کراچی فروخته شد و دو بانک حساب — یک پوند انگلیس و دلار آمریکا — شد باز در یک بانک خصوصی برای انتقال پول است.

“از 2003-2013 در مجموع £700,000 منتقل شد و از طریق این دو خارجی حساب در بانک استاندارد چارترد را کراچی شعبه,” او اضافه شده است.

تغییر در نام و وکیل مشاوره

Khoso روشن است که او یک شهروند اسپانیایی که او تا به حال با استفاده از گذرنامه خود را برای خرید خواص در لندن است. او افزود که شوهر او یک وکیل او پنج سال ویزا.

با این حال مقامات پاکستانی صادر کرد, یک سال ویزا بعد از سال 2018 تنها به ایجاد موانع.

عدالت Isa را توضیح داد که از او متولد شد و در اسپانیا و پدر و مادر نام به ترتيب Khoso و کاررا نام او در شناسنامه و گذرنامه زرینه کاررا Khoso.

پس از او ازدواج کردم به عدالت Isa در سال 1983 با این حال دولت پاکستان ثبت نام او در CNIC به عنوان زرینه Isa.

در بیانیه قاضی همسر خود گفت: اظهارنامه مالیاتی واصل شد پس از مشاوره از رهن Naqvi او وکیل و این که او متعلق به یک خانه در کلیفتون و همچنین به عنوان یک طرح در شاه Latif شهر. او همچنین دریافت زمین های کشاورزی از پدرش که در حال حاضر در نام او.

Khoso گفت که او توصیه شد که با توجه به قانون مالیاتی نمی شد ثبت در زمین های کشاورزی. همه از او مالیات واصل شد پس از رایزنی با Naqvi, او اضافه کرد که در آخرین اظهارنامه مالیاتی او ثبت شد بیش از Rs7.6 میلیون.

عدالت Isa مخالف ارسال موضوع به FBR

در انظار عمومی ظاهر قبل از نیمکت عدالت عیسی تا به حال مخالف دادگاه پیشنهاد روز دیگر به دولت فدرال برای ارجاع موضوع را از اعضای خانواده خود را در دارایی های خارجی به هیئت مدیره فدرال از درآمد (FBR) ارائه یک فرصت برای همسر قاضی به توضیح در مورد منابع برای خرید خواص لندن.

عدالت عیسی در حالی که مخالفت با پیشنهاد دادگاه راس بود, دعا برای تصمیم گیری در این مورد بر اساس شایستگی.

عدالت Bandial تا به حال به کارگردانی منیر یک ملک — که در لینک ویدئو از کراچی رجیستری — به درخواست قاضی مرد متاهل به ارائه توضیح خود را با تمام شواهد مستند در نوشتن.

مالک به او گفت: در زمان مورد فوری نه به خاطر آن مربوط به یک apex قاضی دادگاه اما برای حفاظت از تمامیت و استقلال قوه قضائیه. او را مشاهده کنید که این امر می تواند به نفع عدالت که مورد فوری بود تصمیم گرفت بر اساس شایستگی.

عدالت Isa به حال گفت: دولت تا به حال راضی به دادگاه پیشنهاد و او تا به حال به خود را پاسخ. او را مشاهده کنید که مشاور برای فدراسیون بود و بارها و بارها درخواست برای پول دنباله. قاضی گفت: شورا نمی احضار او برای شنیدن او را در حالی که دولت ارائه پاسخ بسیار دیر است.

او تا به حال دعا قبل از روی نیمکت که همسر خود را داده می شود فرصت برای به اشتراک گذاری اطلاعات.

عدالت عیسی تا به حال ادعا که همسر خود بود و نه وکیل و نه در یک موقعیت برای ارسال پاسخ نوشته شده و بنابراین باید شنیده شود. او می تواند پاسخ به تمام سوالات.

“عدالت نه تنها باید انجام شود اما به نظر می رسد باید انجام شود” عدالت Isa ارائه شده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de