قاضی پرت کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر پرداخت از تیم ملی فوتبال

یک قاضی را رد کرد و آمریکا فوتبال زنان تیم برابر پرداخت ادعا جمعه اما اجازه خواهد داد که اتهامات تبعیض به ادامه محاکمه.

ایالات متحده آمریکا فوتبال زنان تیم شده است مبارزه برای دستمزد برابر برای ماه و به دنبال $66 میلیون دلار خسارت.

“ما هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای برابری” ستاره فوتبال مگان Rapinoe توییتی پس از تصمیم گیری.

این ادعا برای دستمزد برابر اخراج شد چرا که ایالات متحده در زنان, تیم ملی که قبلا “رد پیشنهاد پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار” به مردان با توجه به منطقه قاضی Gary R. Klausner.

“این WNT حاضر به چشم پوشیدن بالاتر پاداش برای منافع مانند بیشتر پایه غرامت و تضمین تعداد بالاتر از قرارداد بازیکنان” Klausner نوشت: با توجه به اخبار CBS. “متعاقبا شاکی نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود CBA (توافق مذاکرات دسته جمعی) بدتر از MNT (تیم ملی مردان) CBA با اشاره به آنچه که آنها را ساخته شده تا به حال به آنها پرداخت شده است تحت MNT پرداخت-به-بازی از نظر ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار است.”

تیم زنان ایالات متحده موفق به کسب چهار مدال المپیک و چهار فیفا جام جهانی, در مقایسه با مردان از صفر برنده در همان مرحله ایسنا گزارش شده است. (مرتبط: Nike, انتشار, تصویری, جشن جام جهانی فوتبال زنان در پیروزی)

ایالات متحده آمریکا فوتبال, فدراسیون استدلال در مورد این ادعا به صورت مساوی پرداخت شد که نر و بازیکنان را “مادی مشاغل مختلف” است که یک فرد نیاز به مهارت بیشتری برای رقابت در مردان, فوتبال, ایسنا گزارش شده است.

“کلی فوتبال بازی کردن توانایی لازم را برای رقابت در ارشد تیم ملی مردان سطح مادی را تحت تاثیر قرار سطح برخی از ویژگی های فیزیکی مانند سرعت و قدرت مورد نیاز برای این کار” فدراسیون اشاره کرد.

این تیم همچنین ادعا شده است که آنها تبعیض با آیتم های مختلف مانند پول در بلیط هواپیما و هتل ها. Klausner است که اجازه می دهد این اتهام به حرکت رو به جلو در یک دادگاه تعیین شده برای ژوئن 16, آسوشیتد پرس گزارش داد.

“ما در حال شوکه شده و نا امید با تصمیم امروز اما ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” ایالات متحده آمریکا فوتبال زنان تیم سخنگوی مولی لوینسون توییتی جمعه. “ما با اعتماد به نفس در مورد ما و ثابت قدم در تعهد ما برای تضمین این که زنان و دختران را نمی خواهد ارزش به عنوان کمتر فقط به دلیل جنسیت خود را.”

این تیم قصد دارد به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری Today.com گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im