قاضی ناپولیتانو: سیاستمداران در حال گرفتن حقوق ما دور نام عمومی ‘ایمنی’

فاکس نیوز ارشد قضایی تحلیلگر Judge Andrew Napolitano روز جمعه گفت که آمریکایی ها به طور فزاینده ای در حال سقوط برای “توهم ایمنی” و فراموشی “ایده آزادی.”

ناپولیتانو اظهار نظر در به طور فزاینده ای سخت مستند مقرراتی که فرمانداران سراسر آمریکا در حال تحمیل بر آمریکایی ها در طول coronavirus بحران گفت: “این اجازه خواهد داشت اگر یک سیاستمدار معتقد است که او می توانید دور با آن.”

“از آنجا که عموم می پذیرد توهم ایمنی به جای ایده آزادی که برای بسیاری از ما جنگ باید مبارزه کرد, بسیاری از ما forebears فوت کرده اند برای حفظ این آزادی” او گفت: (مرتبط: قاضی ناپولیتانو می گوید رژیم صهیونیستی است. Whitmer: “آیا درمان ما به عنوان اینکه ما کودکان’)

قاضی اصرار داشت که سیاستمداران همیشه فکر می کنم آنها می دانند که بهترین و فراموش کردن پایه ارزش های دموکراتیک در این فرآیند است. “آنها علاقه مند هستید در این لایحه از حقوق آنها علاقه مند هستند در سوگند خود به رعایت منشور حقوق. قانون اساسی تضمین — آزادی بیان مطبوعات آزاد این حق را برای جمع آوری حق عبادت تنها به عنوان خوب به عنوان انسان که در دست ما reposed قانون اساسی برای حفاظت.”

با استناد به فرمانداران در مین, New Jersey, ایلینوی و کالیفرنیا ناپولیتانو گفت: این رهبران دولت در حال مدیریت به سوار شدن حمایت عمومی از آنجا که “آنها از ترس در روشنایی عمومی است.”

Anti-مستند اعتراضات فوران در سراسر امریکا از مین به کالیفرنیا. در حالی که برخی از تظاهرکنندگان تاکید دارد افزایش خطر نابودی اقتصاد آمریکا بدون بازگشایی به زودی دیگران متمرکز بر فرمانداران که به ظاهر aggrandized قدرت خود را.

دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer شده است تمرکز از یک واکنش شدید از مخالفان که شی به شدت از دولت مستند که شامل لیست ابزار و تجهیزات باغ و دانه های گیاهی به عنوان غیر ضروری است. او اعلام کرد که آرامش از برخی از سفارشات اما در حال حاضر تمدید مستند سفارش در سراسر ممکن است.

“اگر سیاستمداران ما باید بدون توجه به منشور حقوق که بر اساس آن کشور تاسیس شده است … پس چرا باید بقیه از ما هر گونه توجه به سفارشات خود را؟” کارلسون پرسید.

“ما هیچ الزامی به اطاعت از آنها. فرمانداران نمی نوشتن قانون و دان و بررسی مجازات, تنها قانونگذاران انجام دهد. هر 50 فرمانداران باید … نوشته شده قوانین جدید و ارزیابی جدید مجازات کاملا و کاملا و بدون اقتدار به انجام این کار” ناپولیتانو گفت. (مرتبط: مین صاحب رستوران می گوید Tucker Carlson از آن زمان به سرپیچی از فرماندار و مستند و بازگشت به کار)

General Motors Chief Executive Officer Mary Barra poses with Democratic Representative Elissa Slotkin and Michigan Governor Gretchen Whitmer at the GM Orion Assembly Plant in Lake Orion, Michigan, U.S. March 22, 2019. REUTERS/Rebecca Cook

جنرال موتورز اجرایی مری بارا به شمار دموکراتیک نماینده الیسا Slotkin و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer در GM جبار کارخانه مونتاژ در دریاچه Orion, میشیگان, ایالات متحده, مارس 22 2019. رویترز/ربکا طبخ

فاکس نیوز قضایی تحلیلگر اشاره کرد که حتی اگر دولت قانون گذاران فعال فرمانداران به تصویب قوانین سخت گیرانه “این قانون خواهد بود نامعتبر است چرا که همانطور که شما اشاره کرده اند آن را به طور مستقیم contravenes تضمین در این لایحه حقوق.”

ناپولیتانو به یاد بینندگان که هر فرماندار باید سوگند بر در نظر گرفتن اتاق به حمایت دولت فدرال و قانون اساسی. “این شامل منشور حقوق. آنها فراموش کرده اند که در آن آنها را نگاه راه دیگر آنها فقط علاقه مند به گفتن مردم چگونه زندگی می کنند چرا که آنها می توانید دور با آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im