قاضی متهم AG بار از ‘عدم خلوص,’ دستور بررسی کامل مولر گزارش

یک قاضی فدرال روز پنجشنبه متهم دادستان کل ویلیام Barr از نمایش “عدم خلوص” در مورد اظهارات در مورد مشاور ویژه گزارش در روسیه شد.

در کمال تعجب خشن, بیانیه قاضی رخی والتون دستور وزارت دادگستری اجازه می دهد تا او را به بخش خصوصی بررسی یک unredacted کپی از مولر گزارش به منظور تعیین اینکه آیا قبلا redacted بخشهایی از این سند می توان به عموم مردم منتشر شد.

والتون اظهار داشت در یادداشت خود که او نه اعتماد بر نظرات در مورد محتوای گزارش یا تفسیر آنچه که مشاور ویژه نتیجه گیری از تحقیقات خود را به این که آیا رئیس جمهور تهمت اقدام به مانع روسیه را آغاز کرد. (مرتبط: Barr: “من فکر می کنم جاسوسی اتفاق’ در برابر تهمت کمپین)

والتون اظهار داشت که “تناقض” بین Barr اظهارات عمومی و چه گذاشته است در یک redacted نسخه ویژه مشاور گزارش “علت دادگاه به طور جدی سوال که آیا دادستان کل بر یک محاسبه تلاش برای نفوذ گفتمان عمومی در مورد مولر گزارش در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

والتون که منصوب به نیمکت در سال 2001 توسط جورج دبلیو بوش ساخته شده این حکم به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه در برابر وزارت دادگستری ثبت شده توسط Electronic Privacy Information Center و خبرنگار Jason لئوپولد.

مولر باعث می شود بیانیه ای در مورد روسیه پروب در مارس 29. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

والتون گفت که نظر او بودند بر اساس یک بررسی از redacted نسخه از مشاور ویژه گزارش و اظهارات که بر ساخته شده در مارس 18, 2019 کنفرانس مطبوعاتی و همچنین نامه ای به او نوشت: روز قبل.

“و دادگاه نمی تواند آشتی عمومی برخی از نمایندگی های ساخته شده توسط دادستان کل بار با این یافته ها در Mueller گزارش گفت:” والتون.

“این شرایط به طور کلی و دادستان بر عدم خلوص به طور خاص به سوال دادستان کل بر اعتبار.”

والتون در اظهارات اکو کسانی که از دموکرات ها که انتقاد بر خود و مدیریت مشاور ویژه گزارش. بر حامیان که شامل جمهوری خواهان گفته اند که خلاصه ای از گزارش دقیق بود.

Barr گفت که رابرت مولر ویژه مشاور به این نتیجه رسیدند که وجود دارد هیچ مدرکی از تبانی مربوط به تهمت و یا اعضای کمپین در روابط خود با روسها. Barr گفت که مولر را تعیین اینکه آیا تهمت مانع عدالت است. Barr همچنین گفت که مولر نمی تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در سوال اما در سمت چپ آن را به وزارت دادگستری به تصمیم می گیرید که آیا به دنبال انسداد مورد.

Barr و سپس معاون دادستان کل راد Rosenstein تصمیم گرفت در مقابل به دنبال یک مورد در برابر رئیس جمهور است.

این گزارش بسیار قطعی در مورد تبانی بود که کاتالیزور برای اف بی آی تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی آغاز شد که در جولای 31, 2016.

مولر گفت که محققان قادر به ایجاد آن است که هر گونه تهمت و همکاران با توطئه روس ها برای تاثیر گذاری در انتخابات 2016 و وجود شواهد کافی است که هر کسی وابسته به کمپین مشغول به کار به عنوان یک عامل از روسیه است.

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>