خوان ویلیامز دفاع پورتلند شهردار — کندی ویلر ‘شگفت ی بی مهره’

خوان ویلیامز فاکس نیوز از تد ویلر شهردار پورتلند دموکرات دفاع کرد و روز جمعه گفت که مشکل واقعی اجرای قانون فدرال در شهر ش در میان اعتراضات است.

ویلیامز در این مورد در “پنج” ، استدلال کرد که افسران اجرای قانون فدرال به پورتلند فرستاده شده بود “بدون دلیل، و فاکس کسب و کار میزبان لیزا کندی بود سریع به عقب با انتقاد شدید برای شهردار ویلر. (مرتبط: ‘بیش از حد مستقیم برای سلیقه من’: خوان ویلیامز متوقف می شود کوتاه دفاع از نظرات بایدن در رای دهندگان سیاه و سفید)

پخش:

مهمان دار و سابق جمهوری خواه کارولینای جنوبی Rep. Trey Gowdy مطرح سوال به ویلیامز ، پرسیدن در مورد انتقادهای اخیر ویلر از معترضان خشونت آمیز و چرا وجود داشته است خشم واقعی تا به این نقطه وجود دارد.

“مردم می گویند تد ویلر بود و یا چیزی ناچیز اما من فکر می کنم او بسیار روشن بود در گفتن که آنچه که مردم انجام می دهند خشونت آمیز بود و آن را به طور بالقوه قتل بود، ویلیامز پاسخ داد. اون از کلمه قتل استفاده کرد که اشتباه بود پس فکر کنم اين يه خط کاملا واضحه من فکر می کنم مردم در مورد خوب مخالف هستند، او باید سخت تر و مانند آن بود اما من فکر نمی کنم اختلاف زیادی از چپ و یا راست وقتی که آن را به افرادی که آتش و مردم را در یک ساختمان به دام می آید وجود دارد.”

ویلیامز در ادامه گفت که او با ارزیابی ویلر که رئیس جمهور دونالد ترامپ از ناآرامها برای ترویج مبارزات انتخاباتی خود استفاده می کند، موافقت کرد و افزود: «ترامپ می خواهد قدرت اعتراضات مسالمت آمیز در کشورش را تضعیف کند. راه انجام این کار این است که به افرادی اشاره کنیم که بدقولی می کنند و به فعالیت غیرقانونی می رباید. بنابراین من فکر می کنم او درست در هر دو شمارش، و من فکر نمی کنم یک شکاف چپ راست بر محکومیت مردم خشونت آمیز وجود دارد.”

گودی استدلال کرد که ویلر به نظر می رسد در حالی که آشوب گران اقدام به ارعاب کرده و به هر دو افسر پلیس و غیرنظامیان حمله می کرده اند، سکوت اختیار می کند. “نقد 30 روز پیش، 45 روز پیش کجا بود؟ منظورم اينه که همه مخالف قتل هستن، در بيشتر موارد در مورد مسائل دیگر که منجر به آن؟”

ویلیامز در ادامه گفت که او فکر می کردم ویلر در شهر خود محبوب باقی می ماند — باعث کندی به خنده با صدای بلند — اضافه کردن ، “شهروندان او را به عنوان حاوی این به جای ریختن شتاب دهنده بر روی آن است که آنچه که ما را دیدم هنگامی که شما ماموران فدرال از گمرک از بازی نشان دادن بدون دلیل ، و بدتر کردن وضعیت دشوار برای مقامات محلی است.”

“بدون دليل”، هموستاگ گِتفلد با تکان دادن سرش دست و دل شوره زد.

کندی در وزن بعدی گفت که اعتراضات و خشونت ها هر پیامی را که معترضان اولیه می خواستند به آن ها برخورد کنند، کم کرده است. “من تد ویلر را “شگفتی بی مهره” می زنم. من اهل پورتلند هستم، شهر قشنگيه این اتفاق نفرت انگیز است، چون تد ویلر در حال راه رفتن است، ‘این بد است، کسی باید کاری انجام بده. تد، تو کسي هستي تو قرار بود شهرت رو رهبري کني شما قرار است اطمینان حاصل شود که ایمنی وجود دارد تا مردم می توانند اعتراض کنند، او گفت.

نتیجه نهایی کندی این بود که ویلر باید مخفیانه یک عمل کننده ترامپ باشد. او نذار شهرش بسوزه چون ميدونه که اين يه هديه براي کمپين ترامپه این تنها راه توضیح دادن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>