JU دانش آموزان’ اتحادیه نظرسنجی: ABVP SFI شرکت در بازی سرزنش بیش کمپین

توسط PTI

کلکته: با دو روز برای دانش آموزان’ اتحادیه سنجی در Jadavpur دانشگاه RSS – وابسته ABVP و شاخص تورم مصرف کننده(M)-حمایت SFI روز یکشنبه هر متهم از تلاش برای خنثی کردن مبارزات انتخاباتی خود را.

Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad امور Saptarshi سرکار ادعا شده که دانش آموزان فدراسیون هند قرار دادن پوستر خود را در آن نظرسنجی نقاشی های دیواری در مکان های متعددی در داخل محوطه دانشگاه برای دو روز.

“SFI در حال حاضر از جان گذشته برای جلوگیری از ABVP از برنده شدن کرسی به هر وسیله. آنها بحث در مورد دموکراسی اما اجازه نمی دهد دیگران به کمپین” سرکار گفت: این ادعا که آنها را مرعوب نمی شود “هر گونه تاکتیک”.

مقابله با ABVP را شارژ SFI-کنترل دانشکده هنر دانش آموزان’ اتحادیه دبیر Debraj Debnath گفت: “خود قادرخواهد بود پاره ما پوستر و پلاکارد”.

“ما در بر داشت پاره پوستر و محاسبه festoons. festoons دروغ گفتن بر روی زمین در نزدیکی دروازه اصلی در روز یکشنبه. ABVP است که در پشت این عمل می کنند. اما شوم خود را طراحی و به تقسیم دانش آموزان و ایجاد وحشت در روستاها آنها موفق نخواهد شد” او گفت:.

دانشگاه منابع گفت: هیچ یک از طرفین به اطلاع مقامات در مورد هر حادثه پاره شدن پوستر در اجرا تا انتخابات برنامه ریزی شده در فوریه 19.

RSS-وابسته ABVP برای اولین بار به میدان فرستاد نامزدها به طور کلی صندلی و هشت پنل مرکزی پست – چهار در هنر و چهار در دانشکده مهندسی.

این SFI نیز قرار داده تا نامزدها برای همه پست مرکزی پنل و بسیاری از کلی صندلی و تراوش اعتماد به نفس در مورد برنده شدن در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر