Joy Behar می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها برگزاری Coronavirus جلسات زیرا او نمی تواند به MAGA تظاهرات

Joy Behar ادعا کرد که روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری روزانه coronavirus به روز رسانی از آنجا که او مجاز به تجمعات انتخاباتی.

Behar که در زمان یک هفته از ABC “نمایش” به منظور اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش coronavirus بازگشت به نشان می دهد از طریق ماهواره به بحث در مورد وضعیت. (مربوط به: ‘نه قادر’: Joy Behar اذعان می کند که او را ‘کمی اعتماد به نفس بیشتری که پنس می توانید مسئولیت رسیدگی به کروناویروس پاسخ)

تماشا کنید:

آفتابی Hostin که باقی مانده در استودیو ABC با مهمان cohost سارا هینز آورده تا موضوع روزانه جلسات مطبوعاتی و پیشنهاد کرد که آنها فقط در حال استفاده برای ترویج اطلاعات غلط.

“به نظر من که شبکه نباید حتی در این مرحله پخش خود را 90 دقیقه از اطلاعات غلط” Hostin گفت. “من درک می کنم که چرا کومو را در. که یک چیز است اما من تقریبا فکر می کنم آن را زیانی به کشور در این نقطه …”

“او نمی تواند خود را MAGA تهمت تظاهرات دیگر که در آن آنها به او بگویید که چقدر فوق العاده او است” Behar قطع شود. “او با استفاده از ما به جای MAGA تظاهرات و به همین دلیل او باعث می شود این. او هرگز این زمانی که او انجام تظاهرات و فقیر دکتر Fauci.” (مرتبط: Fauci تصدیق به پنهان کردن خنده در مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی معافیت خود کاردینال حکومت به جای)

“من در حال سقوط در عشق با اندرو کومو” پندار و به این نتیجه رسیدند. “او با استفاده از به آزار من, اما من او را پیدا کنید در حال حاضر بسیار درخشان است و من نمی توانم باور کنم که من در عشق با اندرو کومو.”

دموکرات فرماندار نیویورک اندرو کومو نیز به روزانه تلویزیونی عمومی جلسات خود را به عنوان دولت مواجه شده است و بیشترین تعداد شناخته شده coronavirus موارد در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>