روزنامه نگاران حمله تهمت کمپین طنز ‘حقیقت بیش از حقایق’ سایت فراموش کردن که این یک بایدن اشتباه

روزنامه نگاران از دست رفته یک مرجع به یک بایدن آبروریزی دوشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی یک وب سایت جدید با عنوان “حقیقت بیش از حقایق است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی آنچه به نظر می رسد به یک شوخی سایت آنها به عنوان “تحقیقی وب سایت با هدف کشف حقیقت در پشت [معاون رئیس جمهور سابق] جو بایدن هرگز پایان دادن به ظاهر غیر قابل درک اظهارات خود را در طول سوم آهسته مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور.”

“حقیقت بیش از حقایق” عنوان است که در واقع اشاره به یکی از بایدن عمومی gaffes که در آن او به نظر در طول یک سال 2019 کمپین سخنرانی در آیووا. این به نظر می رسید به بیش از بسیاری از روزنامه نگاران و سران آنها به عنوان حمله به تهمت کمپین شعار.

“چه بسیار Orwellian,” The Daily Beast سردبیر-در-بزرگ مالی جونگ سریع توییتی. او پس از آن ایستاده بود با نظر او در یک بعد صدای جیر جیر زمانی که او کارگردانی شد به یک تصویری از بایدن ضرب عبارت.

“این است قابل ملاحظه ای مشابه در نام به چینی پیشرو حزب کمونیست شعار ‘به دنبال حقیقت از حقایق'” واشنگتن پست جهانی نظرات و O’DONNELL نویسندگان اسحاق سنگ ماهی اعلام کرد. CNBC کریستینا Wilkie توییتی “بنابراین من حدس می زنم جنگ با حقایق یک نام در حال حاضر.”

Wilkie در نهایت به نظر می رسد به شکل شوخی و اشاره کرد که آن را یک بایدن آبروریزی 2019. او هنوز توییتی که در آن طنز بود “مشخص نیست.”

Ezra Klein, بنیانگذار و سردبیر-در-بزرگ بورسی متوقف شد, بیش از حد, اولین تویت که “اگر شما می خواهم نوشته طنز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در آن آنها راه اندازی یک کمپین به نام” حقیقت بیش از حقایق این امر بوده است را رد کرد و به عنوان heavyhanded و ناعادلانه است.”

کلاین بعد اشاره کرد که در آن از یک بایدن اشتباه و اضافه کرد که آن را آن را “شگفت آور و بی پروا برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را امتحان کنید و تسلیحاتی” آن است. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “جو بایدن خود را از دست داده Fastball’)

روزنامه نگار Garrett M. Graff Vox را هارون Rupar و رقابت تحلیلگر واشنگتن پست الیوت Smilowitz شد فقط چند که به نظر می رسید را فراموش بایدن را اشتباه.

“من فکر می کنم واقعی دمدمی مزاجی باید این باشد که افرادی که کار آن است که به ظاهر پوشش سیاست نمی دانم مرجع آشکار به یک بایدن اشتباه,” تپه را Saager Enjeti اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im