روزنامه نگار می میرد پس از ضربه بودن بیش از رقابت در Madhya Pradesh

توسط PTI

NIWARI: یک زن 35 ساله روزنامه نگار مشغول به کار برای یک گوالیور-روزانه بر اساس درگذشت پس از گروهی از افراد گفته می شود او را به ضرب گلوله و حمله او را با چوب بیش از یک رقابت در Madhya Pradesh را Niwari منطقه, پلیس گفت:.

این رویداد در نزدیکی Putri Khera روستا در Sendri محدودیت های ایستگاه پلیس در شب چهارشنبه.

قربانی, Sunil Tiwari و برادر خود شد و به سمت روستا بر روی یک موتور سیکلت که هفت نفر از جمله سه عنوان Awdhesh Tiwari, Narendra Tiwari و آنیل Tiwari ره اواز یا موسیقی دو نفری زیر بخشی افسر پلیس Balram سینگ Parihar گفت.

متهم به اتهام حمله به قربانی با چوب و شوت او, او گفت:.

روزنامه نگار و برادر به نحوی موفق به فرار از این نقطه برای رسیدن به این روستا برای دریافت کمک در حالی که مهاجمان فرار ترک قربانی grievously زخمی, او گفت:.

Sunil Tiwari اعضای خانواده با عجله او را به جانسی کالج پزشکی در کشور همسایه, Uttar Pradesh, جایی که او سالم به صدمات این مقام گفت.

قربانی تا به حال یک رقابت با متهم بیش از تسلط در این روستا است که ممکن است منجر به حمله, او گفت:.

یک مورد قتل به ثبت رسیده است در برابر هفت متهم همه آنها در حال حاضر absconding رسمی گفت که در تلاش بودند برای دستگیر کردن آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>