جاش هالی می گوید که طرفه با چین باید به صورت ‘عواقب’

جمهوری خواه ایالت میسوری جاش هالی به نام “عواقب” در برابر سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای جانبداری با کمونیست ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“وجود دارد نیاز به عواقب اینجا” هالی توییتی یکشنبه شب. “چه کسی طرفه w/ #چین حزب کمونیست در برابر جهان در این بیماری همه گیر.”

میسوری و سناتور بود و در واکنش به گزارش Daily Caller, اخبار بنیاد سردبير پیتر حسون توضیح داده است که چگونه است که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در حال حاضر ارائه پوشش برای چین در تلاش برای انکار مسئولیت شیوع کروناویروس پس از این کشور کمونیستی به او کمک کرد تا برنده پست خود در سال 2017. (مرتبط: چگونه چین خراب شده سازمان بهداشت جهانی)

با توجه به Daily Caller, اخبار بنیاد گزارش:

با وجود همه شواهد بر خلاف مقامات چینی در حال بافی نادرست counternarrative که در آن چین بود و در واقع قربانی یک خارجی ویروس است که آن را به سرعت نقل مکان کرد و به باشد. و این است که کمک به آنها آن را انجام دهد.

Tedros خارجه چین “شفافیت” و برگزار شد تا این کشور به عنوان یک مدل پاسخ — حتی اگر رژیم کمونیستی تحت پوشش و سپس پنهان به شدت از شیوع بیماری است.

در اوایل این هفته تایوان سرزنش که رابطه با چین برای این کشور به تعویق افتاد واکنش به انسان-به-انسان انتقال ويروس جديد. با وجود این واقعیت است که هشدار داده بود که توسط تایوانی مقامات بهداشت در مورد coronavirus را عفونت در اواخر ماه دسامبر 2019 سازمان هرگز, هشدار کشورهای دیگر و حتی تکرار چین ادعا می کنند که ویروس نیست مسری هفته بعد در اواسط ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>