مدل Josephine Skriver به تعویق انداخته است به نامزد الکس DeLeon با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Skriver باز کرد تا در مورد تصمیم گیری در یک مصاحبه منتشر شده روز سه شنبه توسط مجله مردم.

“ما فقط خوشحال است که خانواده و دوستان ما هستند شاد و سالم” Skriver به مجله مردم گفت.

“این یک تصمیم دشوار را” Skriver گفت. “هنگامی که شما منتظر یک لحظه تمام زندگی خود را و پس از آن باید برای به تعویق انداختن آن است هرگز آسان است. ما بحث آن را برای هفته تلاش همه چیز را ما می تواند آن را به کار. در پایان روز ایمنی از دوستان ما و خانواده مهم ترین است.”

Skriver تاکید کرد که او نمی خواست به “شکایت” در مورد به تعویق افتادن.

“مردم در سراسر جهان در حال رفتن را از طریق بسیار بدتر از یک عروسی به تعویق افتادن,” او اضافه شده است. “این امر می تواند خودخواه از ما شکایت کنید.”

DeLeon پیشنهاد به Skriver در نوامبر 2018 در حالی که زن و شوهر در فنلاند.

در سالگرد او تعامل Skriver نوشت که او “نمی توانید صبر کنید برای شروع برای همیشه” با DeLeon. (مرتبط: بررسی بهترین عکس ها از Josephine Skriver در اینترنت)

“ما با هم به مدت 6 سال در حال حاضر و راستش من فکر نمی کنم آن را بسیار تغییر دهید اما این نزدیکی شبیه هیچ دیگر,” او نوشت. “متعلق به شما و شناخت من مال تو و تو مال من ساخته شده است که تمام تفاوت در جهان و در زندگی من است.”

این غم انگیز است که Skriver تا به حال به تعویق انداختن اما این بدان معناست که شاید یک فرصت برای همه کسانی که در مردان وجود دارد که فکر می کنم آنها حتی اندکی شات با ویکتوریا سکرت مدل. اما خانواده نگه دارید می توانید خواب. حداقل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im