خورخه راموس در زمان دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به وظیفه بیش از دولت اوباما رکورد از قرار دادن کودکان و نوجوانان مهاجر در قفس در مرز.

این Univision اخبار لنگر نقد بایدن مهاجرت رکورد در یک مصاحبه ارسال شده در جمعه شب. راموس در زمان موضوع را با یک بیانیه بایدن در یک بحث در طول تابستان که در آن معاون رئیس جمهور سابق به دروغ ادعا کرد که دولت اوباما هرگز بچه ها را در قفس. (مرتبط: برنی ساندرز در حال حاضر جبهه دموکراتیک-دونده که باید نگرانی جمهوری خواهان)

“شما در واقع,” راموس گفت: بایدن را ادعا می کنند. “ما یک تصویر از یک دختر 8 ساله و پسر از هندوراس.”

راموس پس از آن نشان داد بایدن یک عکس از پسر بچه در قفس اما معاون سابق رئیس جمهور در ادامه به دفاع از خود را ضبط.

“آنچه اتفاق افتاد این بود که تمام کودکان بی سرپرست بودند که در سراسر مرز می شود.” “ما تلاش کردیم آنها ما را نگه داشته و آنها را امن و آنها را به بیرون از بازداشتگاه … و آنها را به جوامع به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

تماشا کنید:

بایدن سپس مقابله با راموس درباره رکورد خود را با این استدلال که وجود دارد این است که هیچ مقایسه ای بین دولت اوباما رکورد در مهاجرت و تهمت و اقدامات دولت است.

“شما می دانید که شما در حال گفتن حقیقت در اینجا می شود.” “نگاه کنید که چگونه به سرعت ما آنها را خارج کردم و آنها را به خانواده ها … ما به دنبال به دست آوردن آنها را به امن جوامع است. ما به دنبال به دست آوردن آنها را خارج از کنترل امنیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im