پس از دریافت هزاران نفر از پرونده های حقوقی از بیماران مبتلا به سرطان جانسون و جانسون اعلام کرد که از آن خواهد شد پایان دادن به فروش تالک مبتنی بر پودر بچه در ایالات متحده و کانادا, نیویورک تایمز گزارش داد.

این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات است که آن را به حال “متوقف شد حمل و نقل صدها نفر از اقلام در ایالات متحده و کانادا به اولویت بندی بالا و تقاضا محصولات و اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله در تولید و توزیع امکانات” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

جانسون و جانسون گفت: آنها را به طور دائم قطع فروش تالک مبتنی بر پودر بچه در این کشورها که “نشان دهنده حدود 0.5 درصد از کل مصرف کننده ایالات متحده بهداشت و درمان کسب و کار” با توجه به آزادی مطبوعات. (مرتبط: Johnson & Johnson دستور به پرداخت $572 میلیون دلار برای سوخت رسانی اوکلاهما مخدر بحران)

این تصمیم پس از این شرکت شده است کتک با پرونده های حقوقی از نزدیک به 20 ، 000 بیماران مبتلا به سرطان بیش از خود تالک مبتنی بر محصولات با توجه به نیویورک تایمز گزارش. بیماران ادعا می کنند که این محصولات آلوده بودند شناخته شده سرطان زا آزبست و که آنها نمی شد به درستی اطلاع از عواقب احتمالی استفاده از پودر بچه به رغم این شرکت دانستن خطر است.

Johnson's baby powder remains stocked at a supermarket shelf on August 22, 2017 in Alhambra, California, where a Los Angeles jury on August 21 ordered Johnson & Johnson to pay a record $417 million to a woman in hospital who sued the company. A California jury on August 21, 2017 ordered drugmaker Johnson & Johnson to pay 417 million dollars to a woman who claimed she developed terminal ovarian cancer after using the company's talc-based products.The case was one of thousands of lawsuits brought nationwide alleging the company failed to warn consumers of the risk of cancer from talc in its products. (Frederic J. Brown/AFP via Getty Images)

(Frederic J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ)

نیوجرسی قاضی حکومت در اواخر ماه آوریل که شاکیان می تواند ادامه یابد دعوی خود را با محدود شهادت متخصص رویترز گزارش دادکه جانسون و جانسون در حال تلاش برای جلوگیری از.

Johnson & Johnson حفظ کرده است که خود را تالک محصولات مبتنی بر امن هستند و این اتهامات در غیر این صورت با توجه به ضعیف انجام تحقیقات علمی و معیوب تست با توجه به بار.

در اکتبر 2019 شرکت به یاد می آورد 33,000 بطری پودر بچه بعد از غذا و دارو گفت: آنها کشف اثری از آزبست در بطری. این شرکت اعلام کرد که آزمون خود را به همراه آزمون از دو شخص ثالث آزمایشگاه نشان داد که هیچ شواهدی از آزبست و که آنها “ایستاده ایمنی محصول ما” نیویورک تایمز گزارش داد.

Johnson & Johnson گفت: در روز شنبه مطبوعاتی که تصمیم برای پایان دادن به فروش طلق مبتنی بر پودر بچه می آید پس از کاهش تقاضا ناشی از “تغییر در عادات مصرف” است که “سوخت توسط اطلاعات غلط در سراسر ایمنی محصول می باشد.”

“جانسون و جانسون همچنان صبورانه اعتماد به نفس در ایمنی تالک بر اساس نوزاد جانسون پودر” گفتند. “دهه از مطالعات علمی توسط کارشناسان پزشکی در سراسر جهان پشتیبانی ایمنی محصول ما است. ما ادامه خواهد داد به شدت دفاع از محصول خود ایمنی و اتهامات بی اساس علیه این شرکت در دادگاه” آنها اضافه شده و اشاره کرد که “همه در برابر حکم این شرکت بوده که از طریق روند تجدید نظر شده اند لغو شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو