دانشگاه جانز هاپکینز متخصص بیماری های عفونی پاسخ سختی Coronavirus سوالات

دکتر Amesh Adalja, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز پیوست Daily Caller کاخ سفید خبرنگار Maranda Finney برای کمک به پاسخ به برخی از سوالات پیچیده مربوط COVID-19 تست و ایجاد جمعیت.

ایالات متحده یکی از جدید ترین کشورها برای اعلام COVID-19 ملی اضطراری است. برخی از کشورها از جمله آمریکا اقدام به محدود کردن توده كردن از رمان coronavirus با تشویق کشور گسترده اقدامات پیشگیرانه مانند تعلیق حوادث و موسسات که در قرعه کشی گروه های زیادی از مردم و اجرای درایو از طریق امکانات تست.

پس از مذاکره با شرکت های بیمه, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس به تازگی اعلام کرد که شرکت های بیمه موافقت کرده اند به چشم پوشیدن از copay هزینه در COVID-19 تست و اگر فرد بیمه شده تست مثبت پوشش هر گونه هزینه های متحمل شده برای درمان پزشکی برای ویروس.

اما یک سوال مهم باقی می ماند: آنچه در مورد بیمه? دکتر Adalja سهام افکار خود را در همه موارد فوق. (مرتبط: دکتر Oz سهام راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری از Coronavirus)

در ضمن اجازه بدهید به ما در نظرات می دانم که شما می خواهید برای دیدن ما مصاحبه بعدی ما تصویری.

این شانس خود را برای تبدیل شدن به بخشی از گفتگو و کمک به ما شکل همه ما آینده پوشش.

مطمئن شوید که شما بروید و ما را دنبال کنید در تمام صفحات رسانه های اجتماعی:

توییتر: https://goo.gl/fnYe4v

Facebook: https://goo.gl/W5junb

Instagram: https://goo.gl/mhVr1Y

و به مشترک شدن در کانال یوتیوب ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>