جانی Boychuk طول می کشد یک اسکیت تیغه به چشم برگ یخ بلافاصله

New York Islanders defenseman جانی Boychuk چپ بازی بلافاصله پس از اخذ رسید با یک اسکیت تیغه در حالی که Montreal Canadiens به جلو Artturi Lehkonen در حال سقوط بود.


Boychuk دیده می شود گرفتن صورت خود را در حالی که تخمگذار بر روی یخ. به طور معمول بازیکنان منتظر مربی ورزشی برای کمک به آنها را بر روی یخ و یا کمک به ارزیابی آسیب, اما Boychuk کردم و بلافاصله رفتم به اتاق قفل است.

گزارش پس از حادثه اعلام کرد که تیغه ضربه خود را پلک و ابرو دقت اجتناب از چشم خود را. “او باید به استخدام شخص دیگری برای انجام ابروهایش از هم اکنون در” برادرش دیوید Boychuk گفت در توییتر. این سومین بار است که یک نشینان بازیکن قطع شده است توسط اسکیت تیغه های این سال است. کال Clutterbuck به تازگی پس از برش توسط یک اسکیت تیغه بازگشت در ماه دسامبر. کیسی Cizikas یکی دیگر از جزایر رو به جلو است که هنوز دوره نقاهت بعد از او قطع توسط یک اسکیت تیغه فقط چند هفته پیش. فقط در سال گذشته در حدود همان زمان به عنوان این حادثه Boychuk در زمان اسکیت تیغه به گلو به عنوان یک بازیکن در حال سقوط بود. او به این بازی تنها با چند بخیه.


جزایر مبارزه کرده اند به تازگی از دست دادن چهار مستقیما زیر یک 6-2 از دست دادن شب گذشته در خانه. Boychuk آسیب خواهد بود دوم بالا-defenseman صدمه دیده است برای جزیره نشینان در این فصل و امید خود را برای بازگشت این فصل به نظر می رسد مشکوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im