John Cornyn پاره پاره پس از انتقاد چین برای خوردن خفاش و مار و سگ’

جمهوری خواه ایالت تگزاس John Cornyn بود به شدت انتقاد در توییتر پس از گفت و چین “مقصر است” برای COVID-19 زیرا آنها “خوردن خفاش و مار و سگ.”

“اینجا جایی است که آن را از آمد” Cornyn گفت: یک خبرنگار پس از اینکه در مورد خواسته خواهان تماس با همه گیر “چینی Virus.”

“من فکر می کنم چین مقصر است چرا که این فرهنگ که در آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ و چیزهایی مثل این که این ویروس ها در حال انتقال از حیوان به مردم و این که چرا چین شده است منبع بسیاری از این ویروس شبیه به سارس مانند MERS به آنفولانزای خوکی و در حال حاضر coronavirus” Cornyn گفت. “بنابراین من فکر می کنم آنها یک مشکل اساسی و من نمی شی به لحاظ جغرافیایی شناسایی که در آن از آینده.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد برادر ما در حال صحبت کردن در مورد چین که این ویروس ها نشأت گرفته از و که در ایجاد این بیماری همه گیر” او ادامه داد.

Cornyn به مشاجره شد تا با حمایت coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci, که در ماه فوریه گفت که این ویروس شروع به پریدن کرد از خفاش ها به “گربه گربه” و سپس به انسان است.

با این وجود سناتور تگزاس نظر خود جلب کرد مقدار زیادی از توییتر واکنش شدید از کسانی که احساس می کردند مشاهده شد “نژادپرستانه”: (مربوط به: ‘چرا از آن است که یک نژادی لکه دار?’: همه چیز Testy زمانی که Martha MacCallum چالش های آسیایی ساندرز در ‘چینی Coronavirus’)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de