سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون صحبت کرد تا روز شنبه در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق رئیس ستاد جان کلی.

“جان کلی است که یک مرد محترم,” بولتون توییتی. “جان و من مخالفت خود را در دوران امری عادی است در ارشد دولت در سطح, اما او همواره در خدمت کشور خود صادقانه. محافظه کاران به خصوص باید مسئولیت را به رد حملات بی اساس بر او.”

کلی که همچنین به عنوان DHS وزیر قبل از موفقیت Reince Priebus به عنوان رئیس ستاد با انتقاد از رئیس جمهور در تعدادی از مسائل در اخیر ظاهر. در علاوه بر این به دفاع از استیضاح شاهد LTC الکساندر Vindman کلی ادعا کرد که تهمت بود اشتباه گرفتن رویه با کره شمالی و اوکراین است. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد هدف در جان کلی: ‘مثل بنابراین ممکن است X را او نتواند عمل’)

رئیس جمهور تهمت به حال اخراج کردن یک زن و شوهر از توییتهایی پیش از آن در روز حمله به کلی نشان می دهد که او تا به حال تنها شدت انتقاد کرد کاخ سفید از آنجا که او “از دست رفته عمل است.”

کلی قبلا حمایت بولتون که گزیده ای از دوم کتاب با شرح مغلوب ساختن پیشی جستن تعامل با اوکراین به بیرون درز کرد و گفت: “اگر جان بولتون می گوید که در این کتاب به اعتقاد من جان بولتون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su