جو بایدن چهارم موقعیت مکانی در بخشی حزبی آیووا نتایج یک فاجعه برای معاون سابق رییس جمهور و چند تلویزیون کابلی صاحب نظران و مجریان روز سه شنبه گفت.

با 62 درصد از آیووا حوزه گزارش روز پس از قفقاز بایدن دریافت کرده است 15.6% از نماینده به اشتراک گذاری در سراسر کشور و 14,176 آرا به طور کلی.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن که در حال حاضر در سوم 18.3 درصد از نماینده و به اشتراک گذاری 22,254 رای. ایالت ورمونت برنی ساندرز شد در مقام دوم نماینده به اشتراک گذاری و کسب مقام اول در مجموع کل آرا در حالی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg پیشرو در نماینده شمارش در 26.9%.

کلی حزبی برنده شده است نامزد با بیشترین نماینده سهم پس از تمام حوزه را گزارش کرده اند.

در حالی که بسیاری از ناظران سیاسی انتظار نیست بایدن برای برنده شدن در این قفقاز — او به جای آن ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود در سراسر کارولینای جنوبی — خود را فقیر نشان دادن که تا کنون بود و حتی بدتر از پیش بینی با توجه به سیاسی مفسران در CNN و MSNBC. (مرتبط: سی ان ان جیک Tapper مسخره بایدن کم حزبی مشارکت)

“واقعیت این است که جایگاه چهارم برای جو بایدن است فاجعه بار” ان بی سی چاک تاد گفت. “وجود دارد هیچ راه دیگری برای آن قرار داده است.”

تماشا کنید:

“این واقعیت که او تا به حال چنین ضعیف نشان دادن در آیووا یک نشانه بد برای مبارزات انتخاباتی خود گفت:” سی ان ان جیک Tapper.

“واقعیت این است که مبارزات انتخاباتی خود بسیار ضعیف در آیووا و به طور بالقوه در نیوهمپشایر در حال رفتن به بسیار دشوار را برای او وقتی که می آید به جمع آوری کمک های مالی در حال رفتن به بسیار دشوار است برای او وقتی که می آید به شتاب است که یک بخش بسیار مهم از این ریاست جمهوری روند ادامه داشته باشد.

تماشا کنید:

دیوید اکسلراد سابق استراتژیست سابق باراک اوباما رئیس جمهور تصریح کرد که این جلسه نتایج یک “مشکل بزرگ” به صورت بایدن.

“مشکل بزرگ او این است که نه تنها این کمبود که نشان داد در درخواست تجدید نظر خود را اما او مرده است و او نیاز به جمع آوری پول” گفت: آمریکا ،

“و آن سخت است برای جمع آوری پول از یک کم خونی جایگاه چهارم به پایان برساند بنابراین او نیاز به احیای خود در نیوهمپشایر و یا این فایروال است که همه صحبت در کارولینای جنوبی فقط ممکن است وجود دارد برای او,” او اضافه شده است.

تماشا کنید:

سی ان ان تحلیلگر سیاسی دیوید Chalian گفت: نتایج “یک علامت هشدار دهنده” برای بایدن و نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی خود نیست که سازمان آن را به عنوان “مورد نیاز خواهد بود.”

تماشا کنید:

سی ان ان Wolf Blitzer پیوست شمع-به عنوان به خوبی.

“این رو به یک ناامیدی برای معاون سابق رئیس جمهور ایالات متحده” او مشاهده شده است.

تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch?v=qgSZAS9Xjzo

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im