جو Scarborough: مغلوب ساختن پیشی جستن عفو Blagojevich ‘راست از لویی چهاردهم’

MSNBC “صبح جو” میزبان جو Scarborough گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار مانند فرانسه “خورشید شاه” لویی چهاردهم با عفو سابق دموکرات فرماندار ایلینویز راد Blagojevich.

“به جای تخلیه باتلاق مغلوب ساختن پیشی جستن است تصمیم به عفو آن” شرکت میزبان میکا برژینسکی به توافق رسیدند.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او تا به حال تبدیل Blagojevich را به 14 سال حبس. فرماندار سابق ابراز قدردانی کرد و به شوخی اعلام کرد خود را به یک “Trumpocrat.” در ماه ژوئن سال 2011 یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از تلاش برای فروش و یا تجارت سپس-باراک اوباما رئیس جمهور سابق سنا صندلی در ایالت ایلینوی است. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن رضایت سابق 49ers صاحب ادی DeBartolo)

اما Scarborough گفت: این شوخی است که همه در گذشته است.

“آره ما شوخی در مورد Blago … ما به شوخی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 2010 2011. ما او را به نام امریکا آبراهام لینکلن و ما همه می خواهم به یک مورد آن خنده … چون البته او نقطه مقابل امریکا آبراهام لینکلن و حتی پس از آن,” او گفت:. “و در اینجا ما در حال حاضر … این رئیس جمهور است که فکر می کند … او با دولت است و دولت او. آن را مستقیما از لویی چهاردهم و آن را — آن نگران کننده است.”

US-POLITICS-TRUMP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مطبوعات قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی در پایگاه نیروی هوایی اندروز Feb. از 18 سال 2020 در مریلند است. – مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به کالیفرنیا در شروع از چهار روز غربی وزارت امور خارجه کمپین نوسان است. (عکس توسط مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

با اشاره به یک کلیپ که در آن تهمت quips به “هنگامی که من در زمان بیش از ما نظامی ما ندارد مهمات” Scarborough گفت: “زمانی که من در زمان بیش از زمانی که من در زمان بیش از امریکا, ما از گلوله. این نوع مانند یک جدید کمیسر لیگ اصلی بیس بال در آینده و گفت: “زمانی که من در زمان بیش از بیس بال شما می دانید که ما نمی هر گونه توپ بیسبال است.'” (مرتبط: میله Blagojevich دختر به اوباما: با تشکر برای هیچ چیز, حرکت تند و سریع)

روزنامه نگار ویلی Geist تاسف چگونه “در حال اجرا gag” در مورد تهمت تا به حال تبدیل شدن به رئیس جمهور تا به حال “می پیوندند” و پیشنهاد کرد که Blagojevich شروع دوستی با مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او یک شرکت کننده در “شاگرد” ساختمان “یک رابطه است که پرداخت کردن برای او را به عنوان او وارد خانه در شیکاگو فقط چند ساعت پیش این صبح است. Blago … در واقع رایگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر