جو Scarborough و ریک ویلسون فریب جعلی تهمت جیر

MSNBC جو اسکاربورو و مشاور سیاسی ریک ویلسون هر دو سقوط جعلی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر دوشنبه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ادعا می کنند که “رئیس جمهور نشسته” باید شات از یک توپ اگر داو جونز فرو برد.

جعلی جیر مدعی شده اند, نوشته شده در 2015, قبل از تهمت رئیس جمهور شد. در آن نسبت ناروا گفته و نوشته است که “اگر داو Joans (sic) همیشه می افتد بیش از 1000 ‘امتیاز’ در یک روز” رئیس جمهور که در آن زمان “باید ” حاوی’ به یک توپ و گلوله به خورشید است.”

اسکاربورو و ویلسون ترجمه جعلی پست پس از داو جونز کاهش یافت و در حدود 2000 امتیاز دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن اما در واقع هرگز نوشت که صدای جیر جیر. متعدد رسانه ها از جمله رادیو فردا و Snopes قبلا واقعیت-بررسی جیر ساخته شده است.

“من موافق آقای رئیس جمهور” ویلسون پکتیا میباشد.

“چه می شود اگر آن قطره بیش از 2000 ‘امتیاز’ در ‘روز’?” Scarborough اضافه شده است. (هر دو توییتهایی نشده است حذف شده و در همان زمان از این مقاله را انتشار.)

Joe Scarborough and Rick Wilson fell for an old, debunked fake Trump tweet as the Dow Jones took a hit Monday due to coronavirus fears. (Screenshot Twitter Joe Scarborough)

جو Scarborough و ریک ویلسون کاهش یافت و به یک افشا و خنثی جعلی تهمت صدای جیر جیر به عنوان داو جونز در زمان ضربه دوشنبه به دلیل coronavirus نگرانی. (تصویر توییتر جو Scarborough)

جعلی جیر ایجاد شده توسط یک وبلاگ نویس به نام شان Usher بستری برای ساخت آن پس از آن رفت و ویروسی در 2018, Snopes گزارش شده است. با وجود این صدای جیر جیر در حال افشا و خنثی در سال 2018, Scarborough و ویلسون کاهش یافت و آن را به عنوان صدای جیر جیر دوباره گردش رسانه های اجتماعی در میان داو جونز انداختن.

داو جونز spiraled رو به پایین به عنوان ترس از coronavirus همچنان به رشد. روز دوشنبه کاهش تقریبا مشخص شده پایان 11 سال گاو, بازار, ان بی سی نیوز گزارش داد.

“شما بگویید چه. من صندوق در حال گرفتن مطلق چکش در حال حاضر. موج پس از موج از تف. آیا ایجاد جعلی توییتهایی!” Usher توییتی در فوریه سال 2020 در مورد جعلی تهمت صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im