جو روگان: “من ترجیح می رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن” از جو بایدن

کمدین و پادکست میزبان جو روگان گفت که او ترجیح می دهند به رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر به جای جو بایدن.

صحبت کردن با Thiel سرمایه مدیر عامل Eric Weinstein روز جمعه نسخه از “Joe Rogan Experience” پادکست روگان نیست کلمات گوشت چرخ کرده زمانی که این موضوع تبدیل به سیاست است. پس از Weinstein گفت که آمریکایی ها “نه در انتخاب همه” یک “زنده” نامزد ریاست جمهوری روگان رفت در بایدن:

“این موضوع را با حزب دموکراتیک” روگان گفت. “آنها اساسا همه ما کودن ها با این جو بایدن چیز است.”

“شما می توانید تصور پرسید:” دادند.

“من می توانم رای نیست که مرد گفت:” روگان.

“من نمی توانم به او رای من نمی توانم رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن” Weinstein گفت.

“من می خواهم به جای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن از [بایدن] گفت:” پادکست میزبان. “من فکر نمی کنم او می تواند هر چیزی را اداره کند. شما با تکیه به طور کامل در کابینه اش. اگر شما می خواهید به صحبت در مورد یک فرد رهبر است که می تواند ارتباط او نمی تواند انجام دهد. و ما نمی دانیم که چه دمار از روزگارمان درآورد او را مانند پس از یک سال در دفتر.”

روگان معتقد است که بر خلاف رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و باراک اوباما, که هر دو مشخصه سالخورده در مغلوب ساختن پیشی جستن “به نظر می رسد خوب” با “فشار رئیس جمهور است.”

بازیگر و پادکست میزبان طرفدار مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز شده است از منتقدان بایدن قبل از. هفته گذشته روگان اظهار داشت: در بایدن بسیاری عمومی gaffes و لحظات فراموشی توسط رقیب که برنده خواهد شد “او زنده است.” (مرتبط: برنی ساندرز می گوید جو روگان او اجازه دهید او را می دانم که اگر بیگانگان واقعی هستند اگر او رئیس جمهور)

“او را میخوام بخورم که مرد زنده” روگان گفت. “آن مرد به سختی می تواند به یاد داشته باشید آنچه که او صحبت کردن در مورد در حالی که او صحبت کردن. هر تصویری از او به تازگی صحبت او سکندری از طریق گه او را فراموش آنچه که او صحبت کردن در مورد.”

شما می توانید تماشای تمام پادکست زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>