جو بایدن برنده آریزونا اولیه گسترش منجر به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده آریزونا اولیه روز سه شنبه به دولت dodged موانع با توجه به این رمان coronavirus.

اوهایو قرار بود به آن را نگه دارید اولیه روز شنبه به عنوان به خوبی, اما اعلام کرد این امر فشار رای گیری به تلاش برای مبارزه با این ویروس از ادامه به گسترش است. این چهارمین دولت برای به تعویق انداختن اولیه به دلیل رمان coronavirus. آریزونا یکی از سه است که تصمیم به ادامه با وجود نصب ترس. (مرتبط: اوهایو فرماندار خواستار اولیه به تاخیر می افتد و یک روز قبل از انتخابات)

بایدن بود و انتظار می رود را به نفع خود آریزونا با تمام 67 نمایندگان با توجه به megyn kelly مارس 17 پیش بینی است. سابق معاونت نیز انتظار می رود به پیروزی بزرگ در فلوریدا و ایلینوی, ایالات دیگر برگزاری آن مقدماتی روز سه شنبه. بایدن برنده در سه شنبه متحده گسترش سرب خود را به عنوان به احتمال زیاد در برابر نامزد مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز.

Democratic presidential hopefuls former US vice president Joe Biden (L) and Senator Bernie Sanders point fingers at each other as they take part in the 11th Democratic Party 2020 presidential debate in a CNN Washington Bureau studio in Washington, DC on March 15, 2020. (MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)

(مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

آریزونا به سهم عادلانه خود را از رای گیری در مسائل با رای گیری مکان رو به کاهش به 151 در کشور از آنجا که از virus. ضبط شهرستان Adrian Fontes برنامه ریزی شده به رای دهندگان اجازه می دهد برای به دست آوردن یک رای گیری در پست دوشنبه یا سه شنبه و به سادگی رها کردن آن را در یک مرکز رای گیری اما این بود که به ضرب گلوله توسط یک قاضی جمعه.

بایدن است که تا حد زیادی ماندن از مبارزات انتخاباتی به دلیل نگرانی بیش از این ویروس اما مبارزات انتخاباتی خود هنوز هم حمایت تصمیم برای برگزاری سه انتخابات است.

“ما انتخابات برگزار شد و طی جنگ داخلی سال 1918 آنفولانزای همه گیر و جنگ جهانی دوم” کیت Bedingfield معاون مدیر کمپین گفت: با توجه به یادداشت. “ما با اعتماد به نفس که ما می تواند برآورده است که همان چالش امروز و در ادامه به رعایت وظایف اصلی و ارزش های دموکراسی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>