• معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن می خواهد Facebook به هدف قرار دادن آنچه که او می گوید که رئیس جمهور تهمت اطلاعات غلط پیش از سال 2020 انتخابات اما بایدن بارها گمراه هواداران خود در کمپین بلیزرز.
  • بایدن به ادعاهای دروغین شامل نشان می دهد که تهمت بدهکار چین میلیون ها دلار و نشان می دهد که تهمت به نام همه گیر یک “جعل.” بایدن همچنین به دروغ ادعا کرد که او دستگیر شده بود در آفریقای جنوبی در 1970s.
  • بایدن خواسته های در حال آمدن به Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ چهره های گسترده انتقاد انجام نمی دهد به اندازه کافی به سانسور رئیس جمهور نظرات در مورد تظاهرات بر روی پلت فرم.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است فشار Facebook برای تقویت قوانین مربوط به انتخابات سال اطلاعات غلط بر روی پلت فرم حتی به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد توزیع اطلاعات غلط در مورد COVID-19 رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Facebook ناتوانی پلیس سیاسی اطلاعات غلط و دروغ “خورده ما دموکراسی” و اجازه می دهد تا رئیس جمهور “به هر چیزی می گویند” بایدن نوشت: در نامه ای به دره سیلیکون لوله پنج شنبه. معاون سابق رئیس جمهور خواسته خود را پیروان توییتر به امضای نامه ای در تلاش برای فشار Facebook به اقدام قبل از انتخابات ماه نوامبر.

“مردمی ما شاهد در سال 2016 چه اتفاقی می افتد زمانی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی هستند را بردارید و اجازه می دهد تا دروغ به اجرا شایع است. آن قرار می دهد بسیار یکپارچگی انتخابات ما در معرض خطر” بایدن نوشت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه. “ما به سادگی نمی توانید اجازه دهید آن را دوباره اتفاق می افتد در سال 2020 است.”

بایدن و دیگر دموکرات ها انتقاد Facebook پس از مارک زوکربرگ مدیر عامل حاضر به حذف و یا پرچم یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مارس ارجاع غارت و “اراذل و اوباش است.” (مرتبط: بایدن می پرسد حامیان برای کمک به او را “رفع Facebook برای حفاظت از دموکراسی و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن’)

(کریستف سیمون/خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن را نوشته بود و در اشاره به تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه فیلم از این حادثه نشان داد. زوکربرگ بنا به گزارش ها در دفاع از این تصمیم به عنوان یک پایبندی به آزادی بیان اصول است.

پس از سال 2016 Facebook ایجاد کرده مستقل نظارت بدن در جایی که شرکت های نرم افزاری می بی طرفانه محافظت از آزادی بیان و ایجاد یک داوری سیستم. بدن ساخته شده است تا از هر دو حزب خدمه محافظه کار و لیبرال قضات برای کمک به تعیین اینکه آیا نظرات خاص, پست و یا لینک کلیک کنید مطابق با Facebook شرایط استفاده از خدمات.

Facebook سخنگوی اندی سنگ را رد کرد و بایدن به نامه سرگشاده گفتن Daily Caller, اخبار بنیاد که “[t]در اینجا این است که یک انتخابات آینده در ماه نوامبر و ما را محافظت می کند, سیاسی, سخنرانی, حتی زمانی که ما به شدت با آن مخالفت.” زوکربرگ بنا به گزارش ها در دفاع از این تصمیم به پیوستن به آزادی بیان اصول است.

بایدن دارای اطلاعات غلط خود را حامیان و رای دهندگان بارها و بارها در مبارزات انتخاباتی. در اینجا هفت بار معاون رئیس جمهور سابق ساخته شده و ادعاهای دروغین در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس تهمت و دیگر انتخابات-مسائل مربوط.

بایدن دروغ میگه تهمت “مدیون” چین پول

بایدن ترویج جعلی اخبار سیاسی یک گزارش ادعا جمهور “مدیون” میلیون ها دلار به بانک مرکزی چین است.

سیاسی گزارش شده در مارس 24 مقاله است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر “مدیون” میلیون ها دلار به بانک از چین و “وام های پرداختی” قبل از ویرایش داستان پس از تعیین تهمت نیست, در واقع مدیون بانک مرکزی چین پول است.

بایدن ساخته شده از اظهار نظر پس از اینکه از او خواسته در طول یک CBS مصاحبه در 28 آوریل — روز بعد سیاسی اصلاح ماده – اگر هانتر بایدن به معاملات کسب و کار در چین را سابق معاونت آسیب پذیر تر است.

“من اعتقاد ندارم پس در همه” بایدن پاسخ داد. “پسر من معاملات کسب و کار بودند نه هر چیزی که در آن همه آنچه که او صحبت کردن در مورد. نه حتی از راه دور شماره یک. هیچ ربطی به من شماره دو.”

او افزود: “و در مورد بحث معاملات کسب و کار – نگاهی به معاملات کسب و کار رئیس جمهور است و با چین است. او مدیون ظاهرا میلیون ها دلار به بانک مرکزی چین است.”

بایدن به دروغ ادعا می کند که او در بر داشت ایران رای برای Obamacare

بایدن به دروغ گفت: در یک تجمع در دسامبر 2019 که او در بر داشت جمهوریخواه رای به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا Obamacare, در حالی که او معاون رئیس جمهور.

“ما نیاز به کسی که با اثبات توانایی گرد هم آوردن مردم و انجام کار سخت گرفتن قوانین تصویب” بایدن گفت: در یک تجمع در تگزاس است. “من انجام داده ام که قبل از … پیدا کردن جمهوریخواه رای برای بهبود عمل, Obamacare, کمک به نگه داشتن ما را از افتادن به یک رکود بزرگ است.”

Obamacare گذشت یک حزبی اساس در سنا 60-39 در دسامبر 2009. هر حزب دموکرات و دو مستقل به آن رای دادند در حالی که هر جمهوری خواه مجلس سنا رای دادند در برابر. (مرتبط: وزارت دادگستری به نظر می رسد برای پایان دادن به Obamacare به طور کامل)

خانه تصویب این لایحه در مجلس سنا با 219-212 رای در سال 2010 با 34 دموکرات و همه 178 جمهوری خواهان رای گیری در برابر این لایحه که شد نقطه اشتعال که در نهایت ساخته شده عبور آینده دو حزبی قانون تقریبا غیر ممکن است.

بایدن کمپین دروغ نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ویروس یک “جعل”

معاون رئیس جمهور دروغ پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “جعل” در طول جمهور Feb. 28 کمپین رالی در کارولینای جنوبی است. این ویروس در چین نشات گرفته و کشته شده 116,000 مردم در ایالات متحده است.

رویترز/جاناتان ارنست

بایدن توییتی یک ویدیو در ماه مارس که گمراه کننده متصل به هم قطعه از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کوروناویروس” به دنبال “این جدید خود را جعل.” در حقیقت مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به دموکرات ها’ واکنش های سیاسی به این ویروس تماس خود را به انتقاد از خود پاسخ یک “جعل.”

“این ویدئو باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند تهمت خواستار این بیماری به خودی خود یک جعل است که او انجام نشده. کلمات مغلوب ساختن پیشی جستن اما ویرایش توسط بایدن را” PolitiFact اشاره کرد قبل از امتیاز این ادعا را “نادرست است.”

بایدن به دروغ گفت و تهمت کاهش CDC بودجه

رسانه ها واقعیت-چکرز آمار بایدن در ماه فوریه پس از او به دروغ متهم به رئیس جمهور از کاهش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بودجه.

“ما افزایش بودجه CDC. ما افزایش NIH بودجه. … او محو همه که از. … او قطع بودجه برای کل تلاش” بایدن گفت: در یک Feb. 26 بحث است.

بایدن بود “اشتباه می گویند سازمان دیده اند پول خود را برش” AP که در آن واقع بررسی بایدن را ادعا می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن “پیشنهاد کاهش اما کنگره او را نادیده گرفت و افزایش تامین مالی به جای. موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری نیست درد و رنج از کاهش بودجه است که هرگز در زمان اثر” واقعیت این بررسی اعلام کرد.

بایدن به دروغ گفت و تهمت را رد کرد که کمک

معاون سابق رئیس جمهور نیز ضربه را به دروغ نشان می دهد تهمت را رد کرد سازمان بهداشت جهانی در تلاش برای ارائه آمریکا coronavirus آزمون.

“سازمان بهداشت جهانی ارائه شده تست کیت که آنها در دسترس است و آن را به ما در حال حاضر. ما رد آنها. ما نمی خواهید به آنها را خرید” بایدن اعلام کرد در مارس 15 دموکراتیک بحث است.

“این است که هرگز ارائه شده به فروش کیت های آزمایش برای ایالات متحده” PolitiFact گفت: در واقع بررسی که در ماه است. (مرتبط: بالا که رسمی برنده انتخابات با چین کمک کند. در حال حاضر او در حال اجرا دخالت چین در Coronavirus)

بایدن دروغ می گوید و تهمت به نام سفید Supremacists “بسیار خوب مردم”

بایدن خود را آغاز کرد 2020 ریاست جمهوری اجرا بر یک ادعای نادرست که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سفید supremacists “بسیار خوب مردم” پس از خشونت در Charlottesville, Virginia, سه سال پیش.

“بسیار خوب مردم؟” بایدن گفت: در آوریل 2019 تصویری راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری. “با این عبارت رئیس جمهور ایالات متحده اختصاص داده اخلاقی هم ارزی بین کسانی که در گسترش نفرت و کسانی که با شجاعت ایستادگی در برابر آن است.”

بایدن حذف شده مهم زمینه برای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات که در آن رئیس جمهور اشاره کرد در نظرات در واکنش به این تجمع که “خوب مردم” بودند کسانی که در آنجا بودند در اعتراض به حذف یک مؤتلفه مجسمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه گفت: “من صحبت کردن در مورد نئو نازی ها و سفید گرایان زیرا آنها باید محکوم شود کاملا.”

بایدن دروغ می گوید او “بازداشت” در آفریقای جنوبی

بایدن ادعا کرد در کمپین بلیزرز در ماه فوریه که او دستگیر شد و در سال 1970 در حالی که در تلاش برای مشاهده و سپس زندانی نلسون ماندلا رئیس جمهور پیشین آفریقای جنوبی است.

“زمانی که من گفت: بازداشت من بود قادر به — من قادر به حرکت می کند. پلیس نمی خواهد به من اجازه رفتن با آنها [کنگره سیاه حزبی],” بایدن گفت: در سی ان ان مصاحبه ای که در ماه است.

مبارزات انتخاباتی خود را روشن ادعای نادرست در فوریه. 25 و گفت که بایدن بود “جدا از کنگره کرد.”

“من دستگیر شدم متوقف می شود.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de