جو بایدن با استفاده از کارولینای جنوبی Victory Lap را محجبه ابجو بد و کم مایه در برنی ساندرز

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن استفاده کارولینای جنوبی victory lap شنبه به چند محجبه ابجو بد و کم مایه در مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز.

بایدن که قول داده بود از آغاز تا انجام و تحویل یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی — و اگر چه او اشاره نمی کند ساندرز با نام مشخص بود که حریف او در ذهن خود را. (مرتبط: تهمت مسخره بایدن می گوید او خواهد بود “در یک خانه جایی است’ در حالی که دیگران اجرا به دولت برای او)

تماشا کنید:

پس از تشکر از دموکرات کارولینای جنوبی در کنگره جیمز Clyburn برای معرفی خود بایدن چرخد و به آدرس حزب دموکرات به طور مستقیم گفت: “این لحظه ای است برای انتخاب مسیر رو به جلو برای ما ، این لحظه ای است و آن را وارد شاید زودتر از هر کسی آن را حدس زده خواهد. اما آن را در اینجا. و تصمیم گیری دموکرات ها را در سراسر امریکا چند روز آینده تعیین خواهد کرد چه این حزب می ایستد چیزی که ما باور داریم و آنچه ما انجام می شود. اگر دموکرات نامزد من معتقدم که ما می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن در ادامه به نشان می دهد که او می تواند در بهترین موقعیت برای کمک به تحویل مجلس سنا و مجلس — اولین محجبه ضربه تند وشدید زدن در Sanders. بایدن گفته قبلی مصاحبه که بلیط مسابقات می تواند رنج می برند اگر خود توصیف سوسیالیستی در بالای حزب دموکرات بلیط.

“و به ما بپیوندید — همکار دموکرات ها در سراسر امریکا — به ما بپیوندید دموکرات ها که می خواهند به معرفی کسی که خواهد ساخت ObamaCare و ضایعات آن” بایدن افزود: در نظر گرفتن هدف در ساندرز’ امضا پلت فرم موضوع: مدیکر برای همه است.

“اگر دموکرات ها می خواهند یک نامزد که یک دموکرات —” بایدن ادامه داد: یک اشاره روشن به ساندرز’ آغوش برچسب “دموکراتیک سوسیالیستی است. “یک زندگی طولانی و دموکرات — افتخار دموکرات — a اوباما-بایدن دموکرات.”

بایدن اخراج یکی از آخرین شات در ساندرز به عنوان او تبلیغ خود را و توانایی برای ایجاد یک ائتلاف گسترده در سراسر متعدد جمعیتی و اضافه میکند: “مردمی و برنده شوید و یا از دست دادن که انتخاب. اکثر آمریکایی ها نمی خواهند به وعده از انقلاب است. آنها می خواهند بیش از وعده های آنها می خواهند نتایج.”

کارولینای جنوبی, علائم اولین اولیه یا حزبی برنده برای معاون سابق رئیس جمهور در سه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im