• معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بارها و بارها با حمایت دولت و اجرای قانون محلی و انضباط و مسئولیت پذیری و فرایند به دلیل عمل به عنوان یک سناتور ایالات متحده.
  • یک ماده از این لایحه را داده افسران پلیس تحت بررسی دسترسی به کل تحقیقی فایل قبل از بازجویی.
  • منتقدان می گویند چنین لایحه ای را به افسران پلیس امتیازات نه فراهم شده به طور متوسط آمریکایی است.

معاون رئیس جمهور جو بایدن حمایت لایحه ای که پیشنهاد اعطای امتیازات ویژه به افسران پلیس تحت تحقیقات جنایی به چهار بار در حالی که او در خدمت آمریکا.

بایدن که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد تحت فشار قرار دادند ایالتی و محلی اجرای قانون و نظم و مسئولیت پذیری و دادرسی قانون در سال 2000, 2003, 2005و 2007با توجه به کنگره سوابق. این لایحه هرگز به تصویب رسید.

“این مامور اجرای قانون باید با ارائه یک کپی کامل فایل از قبل انضباطی بررسی و دسترسی به و اگر پس از درخواست کپی از تمام مدارک از جمله ریز نمرات و مدارک نوشته شده است, اظهارات, نوشته, گزارش, تجزیه و تحلیل و به صورت الکترونیکی ثبت اطلاعات” این لایحه به عنوان خوانده شده.

این ماده در قانون را فعال کنید یک افسر تحت بررسی به بررسی فایل است که محققان باید روی آنها را قبل از بازجویی. (مرتبط: جو بایدن سیاهی مخالفت با مدرسه کوپن با وجود ارسال پسران شیک به مدرسه خصوصی)

Then U.S. Senator Joseph Biden speaks as he is interviewed by moderator Tim Russert during a taping of "Meet the Press" at the NBC studios June 4, 2006 in Washington, DC. (Photo: Alex Wong/Getty Images for Meet the Press)

سپس سناتور. جوزف بایدن در ژوئن 2006 (Alex ونگ/گتی ایماژ برای دیدار با مطبوعات)

قوانین مورد نیاز محققان به اطلاع افسر “از همه فیزیکی غیر شواهد مستند است.” مامور شده اند که با توجه به فرصت به تجزیه و تحلیل شواهد حداقل ده روز قبل از یک رشته شنوایی.

این لایحه که لابی به صورت عمده توسط پلیس اتحادیه های کارگری مانند ملی برادرانه منظور از پلیس در سال 2005 و 2007با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. انجمن ملی پلیس و سازمانهای ائتلافی از پلیس که سازمان های لابی از طرف پلیس اتحادیه های کارگری در کاپیتول هیل همچنین لابی برای این لایحه با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

این قانون است که یک نمونه از ماموران اجراي قانون منشور حقوق که دستورالعمل های قانونی برای چگونه افسران پلیس می تواند درمان شود در طول این دوره از تحقیقات خود را به انجام.

چنین قوانینی هستند یکی از اصلی مقررات قانونی حفاظت از بد پلیس با توجه به ترور Burrus, محقق در موسسه کاتو رابرت A. لوی مرکز قانون اساسی مطالعات.

اگر چه این لایحه پیشنهاد بایدن حمایت نبود به قانون مصوب مختلفی وجود دارد که دولت با اجرای قانون منشور حقوق نوشته شده در دولت خود قانون است. کالیفرنیا, ویرجینیا, مینه سوتا, و ایلینوی هستند در میان کشورهای با چنین قانون است.

Vice President Joe Biden speaks via video link as family and guests attend the funeral service for George Floyd at The Fountain of Praise Church on June 9, 2020, in Houston. (Photo: David J. Phillip/Pool/AFP via Getty Images)

معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند از طریق لینک ویدئو به عنوان خانواده و مهمانان شرکت در مراسم تشییع جنازه خدمات برای جورج فلوید (David J. فیلیپ/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

در پی مرگ جورج فلوید برخی از کشورهای در حال بررسی اجرای قانون خود لایحه از قوانین حقوق. دلاور و رود آیلند باید هر دو شروع این فرایند است. فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس پس از بازداشت یک افسر kneeled بر گردن خود تصویری را نشان می دهد. تظاهرات و شورش های صورت گرفته در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ است.

“تصور کنید که اگر قبل از انجام بازجویی افسران پلیس بودند نیاز به ارائه متهمان و وکلای آنها با پر و راستگو حسابداری از همه شواهد علیه آنها” یک سال 2017 دوک مجله قانون مطالعه در پلیس اتحادیه قرارداد می خواند.

“و تصور کنید اگر پلیس ملزم به ارائه همه متهمان و وکلای آنها با پیشرفت توجه کنید—در هر نقطه از بیست و چهار ساعت به مدت ده روز در طول و قبل از انجام بازجویی” مطالعه متحده است. “با تجربه ترین افسران پلیس خواهد بلک در چنین موانع در توانایی خود را برای بازجویی از مظنون جنایی.”

بایدن مواجه شده است و انتقاد های مکرر برای موقعیت خود را در سال 1994 جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون مصوب سال 1994که به او رای دادند و همچنان به حمایت. این لایحه شامل “سه اعتصاب” حکومت که تضمین سخت مجازات برای مجرمین.

بایدن نشان داده دلاور در آمریکا از سال 1973 تا سال 2009.

بایدن انتخاباتی نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر. این ملی برادرانه منظور از پلیس و انجمن ملی پلیس و سازمان ها نیز پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو