جو بایدن می گوید: یو اس اس روزولت کاپیتان ‘باید تقدیر به جای اخراج می شود’

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صریح یکشنبه حمایت خود را از یو اس اس تئودور روزولت به تازگی اخراج فرمانده افسر سروان. برت Crozier گفته او باید “یک تقدیر.”

وزیر نیروی دریایی توماس Modly اخراج Crozier از پست خود در اوایل این هفته پس از کاپیتان ارسال مکاتبات به وزارت دفاع شفاعت برای کمک به ملوانان خود را بیش از 100 نفر از آنها شده بود قابل توجه با کوروناویروس. ویدیو نشان داد Crozier ترک کشتی خود را به سلامتی از خدمه خود را.

“من فکر می کنم آن را به کیفری راه آنها در حال برخورد با این پسر” بایدن گفت: ABC News’ “این هفته با جورج Stephanopoulos.” “نه رفتار خود. این ایده که این مرد ایستاد و گفت: چه بود گفت: آن را که نیروهای خود را در نیروی دریایی پرسنل در معرض خطر بودند — در معرض خطر — نگاه کنید که چگونه بسیاری از ویروس. من فکر می کنم مرد باید تقدیر به جای اخراج می شود.” (مربوط به: ‘ملوانان لازم نیست برای مرگ: کاپیتان ناو هواپیمابر با کروناویروس موارد مستلزم نیروی دریایی برای کمک)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در “100%” توافق با وزارت دفاع این حکم به اخراج Crozier به عنوان ناخدای کشتی حامل.

تهمت بود به انتقاد از Crozier تصمیم به بازدید از یک پورت در ویتنام در اوایل سال جاری با رئیس جمهور اصرار او بی ارزش در معرض خدمه اش به COVID-19 ویروس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, آوریل 3 سال 2020 است. رویترز/تام برنر

بعد از آن نشان می دهد Stephanopoulos خواسته وزیر دفاع علامت Esper در مورد تصمیم به آتش Crozier. (مرتبط: بیش از 100 ، 000 امضای طومار برای بازگرداندن یو اس اس روزولت کاپیتان اخراج بیش از Coronavirus درخواست)

“با توجه به سوال شما در مورد کاپیتان ‘تدی روزولت.’ منشی [نیروی دریایی] Modly ساخته شده و یک تصمیم دشوار خشن تماس من ایمان کامل و اعتماد به نفس در او و رهبری نیروی دریایی و من پشتیبانی تصمیم گیری کنند.”

Esper انکار کرد که تهمت تصمیم برای نیروی دریایی. “این بود که وزیر Modly تماس. او آمد و جریان من شب قبل از صبح از او نشست و با من صحبت کردند. من گوش به توصیه های. … آن را به دبیر Modly تماس و من به او گفتم من به حمایت از آن است.”

Esper نمی خواهد حدس و گمان در مورد آنچه اتفاق می افتد به Crozier در حال حاضر.

“خوب, جورج, من نمی تواند بیش از حد صحبت در مورد آن چرا که من در زنجیره ای از فرمان نیز وجود دارد یک تحقیق در حال انجام است و ممکن است سقوط روی میز من در برخی از نقطه در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>