جو بایدن گفت: به این باور که زنان می گویند که آنها در حال تجاوز جنسی قربانیان. در حال حاضر او را انکار یک زن تجاوز جنسی به اتهام

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین در روز جمعه را تکذیب کرد, از تجاوز جنسی اتهامات که از سابق سنا کارمند اما در سال 2018 او گفت که هر زنی ادعا عمومی از تجاوز جنسی باید اعتقاد درست باشد.

به عنوان دیوان عدالت برت Kavanaugh همچنان متهم به سوء رفتار جنسی خود را در سراسر تایید جلسات بایدن نشستم برای مصاحبه با واشنگتن پست به بحث در مورد این اتهامات گفت که تمام زنانی که می گویند به آنها تجاوز جنسی قربانیان باید اعتقاد داشت.

اما در روز جمعه بایدن انتخاباتی را تکذیب کرد جدید اتهامات علیه معاون سابق رییس جمهور و در نهایت گفت: آنها باور نمی بایدن را متهم تارا Reade. Reade متهم بایدن از دست زدن به او بوسه او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او در سال 1993.

“زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعا می کند. ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست است” کیت Bedingfield معاون مدیر کمپین و ارتباطات مدیر بایدن کمپین در بیانیه ای گفت: به فاکس نیوز. (مرتبط: بایدن کمپین را رد می کند تجاوز جنسی نماید)

Former U.S. Vice President Joe Biden speaks during Class Day Exercises at Harvard University in Cambridge, Massachusetts, U.S., May 24, 2017, ahead of the the University's 366th Commencement Exercises. REUTERS/Brian Snyder - RTX37HOI

سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن صحبت می کند در کلاس روز تمرین در دانشگاه هاروارد در کمبریج, ماساچوست, ایالات متحده, مارس 24, 2017, پیش از دانشگاه 366th شروع تمرینات. (ایسنا/برایان اسنایدر)

Reade صحبت کردن در روز شنبه در مورد این اتهامات در یک مصاحبه با نویسنده و پادکست میزبان Kaite Halper. (مرتبط: جو بایدن متهم آزار جنسی کارمند سابق: ‘من نفوذ با انگشتان دست خود’)

“ما به تنهایی بودند و این عجیب ترین چیزی بود. وجود دارد هیچ, مانند, تبادل واقعا او فقط به حال من در مقابل دیوار” Reade گفت.

“دست خود را بر من و در زیر لباس های من. و سپس او رفت و او رفت و من دامن و سپس داخل آن را و او در من نفوذ با انگشتان دست خود را … و ام … او بوسیدن من در همان زمان بود و او گفت: چیزی به من” او همچنین گفت: Halper.

“او به پایان رسید انجام آنچه او انجام شده بود و من چگونه می توانم به عقب کشیده شد و او گفت:” بیا در من شنیده ام به شما دوست من.’ و آن عبارت با من ماند چون فکر کردم آنچه که من ممکن است گفته اند. و من نمی تواند به یاد داشته باشید دقیقا اگر او گفت: “من فکر می کردم و یا اگر” من شنیده ام.’ آن را مانند او در ضمنی که من این کار را انجام دادند.”

The Daily Caller رسیده به بایدن انتخاباتی در مورد اتهام شنبه و نمی دریافت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>