جو بایدن زنده کاخ سفید امیدوار است با کارولینای جنوبی برنده

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن جشن پیروزی خود در کارولینای جنوبی اولیه. عکس: AFP

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بریده شده تا توجهی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در شنبه احیای مبارزات انتخاباتی خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و موقعیت او را به عنوان پیشرو رقیب به سناتور برنی ساندرز.

پیروزی, صفحه حمایت از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی بود که در 77 سال Bidens اولین بار در مسابقه و ممکن است او را به شتاب رفتن به “شنبه” هفته آینده زمانی که 14 متحده به پای صندوقهای رای.

“تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این نامزدی مرده” بایدن گفت: صدها نفر از هواداران در پیروزی رالی در کارولینای جنوبی پایتخت کلمبیا.

“شما راه اندازی کمپین ما در مسیر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

“ما باید این گزینه از پیروزی بزرگ و یا از دست دادن بزرگ” بایدن اضافه شده در یک حفاری در ساندرز چشم انداز در برابر تهمت در Novembers انتخابات.

با 99 درصد آرا شمارش بایدن به حال 48.4 درصد به 20 درصد و برای 78 ساله سناتور سندرز خود توصیف “دموکراتیک سوسیالیستی است.”

میلیاردر فعال تام Steyer که صرف عظیم 23 میلیون دلار در تبلیغات در کارولینای جنوبی با 11.4 درصد اما اعلام کرد که او ترک نژاد حتی قبل از نتایج نهایی منتشر شد.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg است که به چالش کشیدن بایدن برای میانه رو رای تا به حال هشت درصد در حالی که ماساچوست سناتور الیزابت وارن به حال هفت درصد است.

یک پیروزی در کارولینای جنوبی که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را تا حدود 60 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان دیده می شد به عنوان مهم به بایدن را به امید احیای خود را ضعیف مبارزات انتخاباتی.

ساندرز شده است رهبر روشن در کلی مسابقه برنده دو از سه مسابقه و در پایان در یک مجازی کراوات در آیووا با 38 ساله Buttigieg.

کارولینای جنوبی دیده می شد به عنوان یک کلید آزمون ساندرز’ پشتیبانی در میان آفریقایی-آمریکایی ها — بسیار مهم به یک پیروزی دموکراتیک در ماه نوامبر — اما او تنها موفق به دریافت حمایت در حدود 15 درصد از رای دهندگان در حالی که بایدن دریافت 60 درصد با توجه به نظرسنجی های خروج.

‘تیرکمان بچه گانه’

بایدن به پایان رسید چهارم در آیووا پنجم در نیوهمپشایر و دوم در نوادا و به شدت نیاز به یک پیروزی در کارولینای جنوبی پیش از سه شنبه که تصمیم می گیرد یک سوم از نمایندگان که به طور رسمی انتخاب نامزد دموکرات در جولای حزب کنوانسیون.

“بزرگترین سوال این است که آیا این تیرکمان بچه گانه جو بایدن به پیروزی در برخی از سوپر شنبه متحده گفت:” لری Sabato, مدیر مرکز سیاست در دانشگاه ویرجینیا است.

Sabato گفت: بایدن اصلی پیروزی خود در سه تلاش در تامین امنیت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری — نیز در افزایش فشار بر دیگر نامزدهای میانه به ترک نژاد.

Buttigieg, Warren, مینه سوتا, سناتور ctq و مایکل بلومبرگ میلیاردر همه روشن ساخته است آنها را به چوب در اطراف حداقل از طریق سوپر شنبه.

“سه شنبه سه روز دور و ما به دنبال به جلو به این مسابقات” وارن است که به چالش کشیدن ساندرز برای مترقی رای گفت: حامیان در یک کمپین تجمع در تگزاس است.

ساندرز تبریک گفت بایدن در پیروزی خود را در یک تجمع مبارزات انتخاباتی در ویرجینیا بود اما با اعتماد به نفس از پیروزی در انتخابات بعدی شرکت کنند ،

“مردم در روز سه شنبه و پس از رفتن به حمایت از این کمپین,” او گفت:. “ما در حال یک حرکت میلیون ها نفر از مردم است.”

ساندرز نیز اخراج دموکراتیک ایجاد ترس است که او را از دست دادن در برابر تهمت و اشاره کرد که ده ها تن از انتخابات او را ضرب و شتم جمهوری وقت.

‘من نمی توانم صبر کنید’

تهمت نیز ستایش Bidens پیروزی و به نام بلومبرگ به ترک نژاد.

“خواب آلود جو بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی دموکرات اولیه باید پایان مینی مایک Bloombergs شوخی کمپین” رئیس جمهور توییتی.

از بلومبرگ, کمپین که به شدت سرمایه گذاری در سه شنبه مسابقه اشاره کرد که سابق شهردار نیویورک بود و نه در انتخابات در کارولینای جنوبی است.

بایدن که در خدمت به مدت هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا به باراک اوباما مورد علاقه در کارولینای جنوبی اولین ایالتی قابل توجهی آفریقایی-آمریکایی رای دهندگان به برگزاری اولیه مسابقه.

عامل املاک و مستغلات بتی مالون با حضور بایدن تجمع پیروزی و گفت که او انتظار می رود او در کارولینای جنوبی برنده خواهد بود و به دنبال آن پیروزی های بیشتر در هفته آینده.

“من نمی توانم صبر کنید برای سه شنبه به دیدن او برنده تمام کسانی که هر یک از کسانی که به” مالون گفت.

با وجود کارولینای جنوبی برنده بایدن به خوبی ممکن است به صورت یک ساندرز وزوز دیدم فوق العاده در روز سه شنبه.

ساندرز که به دقت از دست رفته نامزدی هیلاری کلینتون در سال 2016 است پیشرو در نه از 14 متحده به رای روز سه شنبه از جمله کالیفرنیا و تگزاس دو تا از بزرگترین جوایز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>