جو بایدن پیش بینی شده برای برنده شدن در ایلینوی دموکراتیک اولیه

جو بایدن پیش بینی شده است به نفع خود ایلینوی دموکراتیک اولیه بیشتر تحکیم وضعیت خود را به عنوان حزب سوسیالیست برای حزب خود را از نامزدی ریاست جمهوری.

بایدن برنده خواهد شد در ایلینوی با توجه به فاکس نیوز و دیگر, انتخابات پیش بینی, شکست خود را تنها رقیب اصلی ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز. قاطع و پیروزی سریع بود و انتظار می رود با توجه به قوی سرب در انتخابات پیش رو از سه شنبه. معاون سابق رئیس جمهور نیز دستگیر فلوریدا.

بایدن پیروزی در ایلینوی می آید که انتخابات خود را خدشه دار با جنجال بسیاری از منتقدان سوژه متحرک از روبرو فرماندار اجازه می دهد انتخابات به ادامه وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بر خلاف در اوهایو — که در کالیفرنیا ، مایک DeWine دستور به تعویق افتادن از حالت اولیه دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. JB پریتزکر مجاز ایلینویز’ اولیه برای حرکت به جلو به عنوان برنامه ریزی شده در روز سه شنبه با وجود بسیار زیاد نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

Candidate Joe Biden Delivers Remarks On Coronavirus Outbreak

(درو Angerer/گتی ایماژ)

دولت با تجربه بسیار کم رای دهندگان با گزارش از رای دهندگان در حال تبدیل به دور و حتی اتهامات از داوطلبان ترک پیش از روز انتخابات. ایلینوی مقامات نیز تا به حال به حرکت حوزه های رأی گیری به دور از محلی خانه های سالمندان.

“این یک زمان است برای سیاسی ذکراست,” پریتزکر گفت: در یک رویداد مطبوعاتی در پاسخ به شیکاگو انتخاباتی که او می خواست برای به تاخیر انداختن انتخابات با توجه به شیکاگو تریبون. “این یک زمان است برای شکایت که شما خواسته به انجام ناراحت کننده چیز به انتخاب های سخت به رفتن بالا و فراتر از آن در مسئولیت های خود”

بیش از 100 نفر را آزمایش مثبت برای coronavirus در ایلینوی و دولت خود را اعلام کرد مرگ برای اولین بار در روز سه شنبه. پریتزکر, با این وجود, انجام, اولیه. (مرتبط: جو بایدن متعهد به لغو مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام عمومی قانون به عنوان بخشی از Coronavirus طرح اقدام)

بایدن پیروزی در سه شنبه سیمان وضعیت خود را به عنوان حزب دموکرات را presumptive نامزد. در حالی که ساندرز باقی مانده است در مسابقه نیست و به احتمال زیاد او می تواند رسیدن به آستانه لازم برای اصلاح خود frontrunner وضعیت.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>