جو بایدن اعلام کرد برنامه ریزی برای راه اندازی پادکست

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ارسال یک ایمیل انبوه شنبه حاوی اولین خبرنامه — و در آن عضویت در خبرنامه, او اعلام کرد که او در آینده پادکست.

یک جعبه متن در بالای ایمیل معرفی خبرنامه و شامل یک لینک مشترکین می تواند به دنبال بازخورد. (مربوط به: ‘نمایش’ می دهد بایدن یک پاس در “غیر مسئولانه” آنفولانزای خوکی پاسخ, پرتاب او Softballs به جای)

این است که ما برای اولین بار به طور منظم خبرنامه ما ارسال خواهد شد در اطراف به تیم جو هواداران از معاون رئیس جمهور بایدن. ما امیدواریم که شما پیدا کردن این سرگرم کننده و آموزنده و یک محل برای اتصال با VP و تیم ما.

بقیه عضویت در خبرنامه تشکیل شد بایدن خواندن لیست کمک مالی tab, پاسخ به چند سوال فرستاده شده توسط رای دهندگان و coronavirus به روز رسانی.

آخرین بخش بود با برچسب “چه انتظار از این هفته مبارزات انتخاباتی” و شامل اطلاعیه ها از دو حوادث آینده. برای اولین بار بود که یک “جوان آمریکایی میزگرد” مجازی بحث و گفتگو با بایدن در مورد تاثیر coronavirus.

دوم پادکست.

تیم من و من در حال کار بر روی یک پادکست جدید! از آن خواهد شد یک برنامه برای به اشتراک گذاشتن برخی از ایده ها و برنامه ها و به روز برخی از کارشناسان و مردم من را با کار در کاخ سفید است. نگاه کردن به اطلاعات بیشتر برای عضویت و دنبال همراه!

وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون نیز به تازگی اعلام کرد آینده پادکست پس از یک سری از مصاحبه با میزبان مانند بیل ماهر و هوارد استرن به او این ایده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>