J&K: مردم رئیس کنفرانس سجاد تنهاست منتشر شده از بازداشت خانگی

بیان اخبار سرویس

سرینگر: این جامو و کشمیر دولت در روز جمعه منتشر شد جدایی طلب-تبدیل-سیاستمدار و مردم رئیس کنفرانس سجاد Gani تنها از خانه بازداشت.

مقامات برداشته محدودیت در حرکت تنهاست که تحت بازداشت خانگی در اقامتگاه رسمی در کلیسای لین در این شهرستان است.

“در نهایت 5 روز از یک سال من شده اند رسما اطلاع داد که من یک مرد آزاد. بسیار تغییر کرده است. بنابراین باید I. زندان بود و نه یک تجربه جدید است. آنهایی که قبلا بودند سخت با دوز معمول فیزیکی ، اما این از نظر روانی تخلیه. بسیار برای به اشتراک گذاشتن امیدوارم به زودی (sic)” سجاد توییتی.

تنها یک وزیر سابق در PDP-BJP دولت ائتلافی از اخذ تاییدیه سهمیه در میان جریان اصلی رهبران به بازداشت بلافاصله پس از انداختن مقاله 370 و تقسیم J&K دولت به دو سرزمین های اتحادیه (UTs) توسط مرکز در 5 اوت سال گذشته است.

پس از بازداشت او تنهاست همراه با دیگر رهبران تسلیم شد در سانتور هتل در سواحل دریاچه دال. در حالی که بقیه از رهبران منتقل شد به MLAs’ خوابگاه پس از شروع زمستان تنهاست قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی در دولت محل اقامت در 5 فوریه این سال است.

سجاد بخشی از اوت 4 Gupkar اعلام کشمیر مبتنی بر احزاب اصلی که تاکید به حفظ و حفاظت از مقاله 370 که اعطا وضعیت ویژه به J&K.

سجاد به حال تراز وسط قرار دارد با BJP فقط قبل از 2014 مجمع انتخابات پس از دیدار با نخست وزیر نارندرا.

پس از این دیدار گفت: یک روزنامه که ساعت صحبت در مورد چگونه او می خواست کشمیر شهروندان به زندگی خوش و خرم و با عزت.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه او فروتن است. او در صحبت به عنوان اگر من نخست وزیر بود و نه او. آن را مانند دو برادر صحبت کردن به یکدیگر” سجاد بود و پس از آن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de