J&K جنایت شعبه, کتاب چهار هاریانا ساکنان برای فریب مردم از Rs 1.5 کرور

توسط PTI

جامو: جرم و جنایت شعبه, Jammu and Kashmir پلیس ثبت شده FIR علیه چهار نفر از ساکنان هاریانا برای فریب مردم از Rs 1.5 کرور به بهانه دادن پاداش درآمد و پس از هر 15 روز از سرمایه گذاری پول در شرکت خود را.

تقلب به نور آمد پس از برخی از ساکنان محلی نقطه از مناطق مختلف اتحادیه قلمرو تسلیم کتبی شکایت علیه متهم – Balwinder کومار, سوشیل کومار (Deepak و Sandeep Kumar سخنگوی جرم شعبه خبر داد.

“رسمی مورد ثبت شده است و تحقیقات آغاز شده و پس از مقدماتی درخواست تاسیس شده است که متهم باید بحیث یک توطئه جنایی برای تقلب و گرفتن پول از شاکیان و دیگران” او گفت:.

آنها تا به حال swindled تومان 1.5 کرور توسط غیر قانونی و جعلی به معنی به بهانه دادن پاداش درآمد هر 15 روز از سرمایه گذاری پول در شرکت آقایان Swarn Bhav طلا Private Limited سخنگوی گفت.

در شکایت خود را سخنگوی محمد یونس از پولوما, Asrar احمد از سرینگر Ayaz احمد از Poonch و مشتاق احمد Dar از Rajouri ادعا که Swarn Bhav طلا Private Limited آمد به جامو و کشمیر در ماه اکتبر 2017 و راه اندازی برنامه پس از انجام همایش ها و سمینارها در هتل های مختلف.

سخنگوی گفت: این شرکت به دروغ و فریب مردم به سرمایه گذاری پول و پاداش درآمد و پس از هر 15 روز و بیشتر به آنها گفت برای ایجاد یک شبکه برای دریافت بیشتر درآمد اضافی.

با چنین طرز عمل شرکت جمع آوری تومان 2 کرور از ساکنان در دانشگاه تهران در طول سه ماه از طریق پول نقد و همچنین معاملات بانکی.

“شاکیان و دیگران هر کس سرمایه گذاری پول خود را پاداش خوبی در زمان در مرحله اولیه اما بعد از آن پاداش خود را کردم متوقف شده است.

“زمانی که شاکیان و سرمایه گذاران تماس نفر از افراد متهم به آنها گفته شد که برخی از نرم افزار مشکل آمده است تا در این شرکت اسباب بازی و آنها را به دریافت پول بازگشت و وقتی که حل شد” سخنگوی گفت.

زمانی که شاکیان با نزدیک شدن متهم از افراد پس از برخی از زمان به آنها گفته شد که این شرکت تا به حال دچار از دست دادن بزرگ است.

بعد زمانی که شاکیان بازدید Balwinder کومار اقامت در هاریانا را کیتهل ناحیه او به آنها پنج چک به ارزش 65 تومان لاخ اما چک نمی شد سرگرم بانک ها به دلیل عدم وجود مقدار کافی در حساب متهم سخنگوی گفت.

او گفت: متهم از افراد فریب خورده شاکیان و دیگران عمدا عمدا و آگاهانه با قبل جنایی قصد ندارد به بازگشت پول دریافت شده توسط آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de