J&K admin آغاز می شود ثبت نام آنلاین برای کشمیری مهاجران آوارگان

توسط PTI

جامو: این جامو و کشمیر دولت آغاز ثبت نام آنلاین از کشمیری مهاجران و آوارگان از پاکستان اشغال شده در جامو و کشمیر (PoJK) زندگی در خارج از قلمرو اتحادیه بیش از دو ماه پس از بازگشایی تازه ثبت نام برای گنجاندن لب گنده افرادی که مهاجرت از دانشگاه تهران گفته است که در روز شنبه.

بیش از 120 برنامه برای ثبت نام از کشمیری مهاجران زندگی در خارج از دانشگاه تهران دریافت شده است و در اولین روز از ثبت نام.

“ما باید راه اندازی یک برنامه برای ثبت نام از کشمیر مهاجران و آوارگان در روز جمعه. ثبت نام برنامه روند را آغاز کرده است” امداد و توانبخشی کمیسر J&K, T, K Bhat به خبرنگاران گفت: اینجا.

Bhat گفت که بیش از 120 برنامه های دریافت شده تا کنون. “این بیش از 40 برنامه های دریافت شده آنلاین امروز” او گفت:.

هر کشمیری Pandit و آواره فرد که ممکن است سمت چپ کشمیر در سال 1944 قبل از استقلال است و هر مدرک داشتن یا داشتن اموال غیر منقول در هر بخشی از جامو و کشمیر و یا بعد از سال 1944 است که به عنوان اقامتگاه قلمرو اتحادیه.

در مه 16, L-G مدیریت زمان یک تصمیم تاریخی بازگشایی “تازه ثبت نام” کشمیری برای مهاجران و آوارگان که هموار راه را برای گنجاندن لب گنده افرادی که مهاجرت از دانشگاه تهران.

“لب گنده مهاجران و لب گنده آوارگان که هنوز ثبت نام با امداد رسانی و توانبخشی کمیسر (مهاجر), Jammu and Kashmir, می توانید درخواست خود را به مرجع صالح برای ثبت نام برای هدف از صدور یک اقامتگاه گواهی تنها” یک دستور صادر شده توسط اضافی, منشی, اداره, مدیریت بحران, امداد احیا و بازسازی S P Rukwal گفت: در 16 ماه مه.

فرصت ثبت نام به منظور به دست آوردن یک اقامتگاه گواهی می شود باز تنها برای یک دوره یک سال از تاریخ صدور این دستور Rukwal گفت.

امداد و توانبخشی کمیسر (مهاجر) از جامو و کشمیر باید به مرجع صالح به منظور ثبت نام از آوارگان علاوه بر کشمیری مهاجران به مسئله امامت و گواهی او گفت:.

برای این منظور مهاجران و آوارگان می توانید درخواست آنلاین با یکی از مدارک از جمله کپی از گواهی اقامت دائم نام در انتخابات رول از سال 1951 و در سال 1988 اثبات کار در یک خودمختار بدن یا نهاد قبل از 1.11.1989 اثبات مالکیت اموال غیر منقول در J&K در پس از سال 1944 در میان دیگران.

“به منظور تسهیل چنین لب گنده مهاجران تسکین بخش ساخته شده خاص و محدود ارائه خواهد شد که با فعال کردن چنین لب گنده افراد به درخواست کمک کمیساریای برای ثبت نام از محل گواهی از طریق تولید انواع اسناد” اصل, منشی, قدرت, Rohit Kanal گفت.

ما آگاه هستند از این واقعیت است که وجود دارد تعداد زیادی از لب گنده مهاجران و لب گنده آوارگان که با ثبت نام تسکین بخش است.

آنها نشان می دهد که اثبات از طریق یک گواهی اقامت دائم (PRC) و یا ثبت نام به عنوان مهاجر علاوه بر نامها در این فهرست از سال 1988 و در سال 1951 انتخاباتی رول Rukwal گفت.

کشمیری Pandits استقبال از تصمیم به راه اندازی ثبت نام آنلاین برای KPs و آوارگان ساکن خارج جامو و کشمیر و گفت که عدالت انجام شده توسط معاون فرماندار Girish Chander Murmu.

“ما ضمن استقبال از این تصمیم.این یک تصمیم تاریخی.کسانی که KPs که معطوف به مکان های مختلف در هند و خارج خواهد عدالت را دریافت کنید. ما از L-G Murmu صاحب این تصمیم تاریخی” همه حزب مهاجر کمیته هماهنگی (APMCC) رئیس Vinod پاندیت به خبرنگاران گفت: اینجا.

Panun کشمیر Convener Dr Agnishakher و رئیس Dr آجی Chrungoo نیز با تمجید از L-G به صورت گام تاریخی و گفت: طرح هایی که در حال مراحل را برای اصلاح اشتباهات تاریخی و ارائه عدالت به جامعه است.

همه دولت کشمیر پاندیت کنفرانس (ASKPC) دبیر Dr T K Bhat همچنین با استقبال از تصمیم و گفت که اعتبار تامین عدالت می رود به L-G. “این یک اعتماد سازی و اندازه گیری, برای, جامعه” Bhat گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>