جیمی کیمل را Doctored تصویری از مایک پنس با برچسب ‘دستکاری رسانه” توسط توییتر

توییتر با برچسب تصویری تولید شده توسط جیمی کیمل و به اشتراک گذاشته شده توسط حساب تایید شده بر روی پلت فرم به عنوان “دستکاری رسانه” جمعه است.

این ویدئو فریب آمیزی ویرایش توسط کیمل, نشان می دهد, معاون رئیس جمهور مایک پنس نشان می دهد او باید انتخاب کنید تا جعبه خالی که پر از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای ساقه عکس. معاون رئیس جمهور از ویتمن بینش استراتژی های مت McDermott ارسال شده از ویدئو در توییتر و ادعا کرد که پنس بود “گرفتار در میکروفون ارائه جعبه های خالی از PPE برای یک شیرین کاری روابط عمومی.”

توییتر سخنگوی تایید به the Daily Caller جمعه که McDermott را صدای جیر جیر از کیمل های تصویری شده است برچسب مبتنی بر پلت فرم مصنوعی و دستکاری رسانه های سیاست.

این ویدئو ویروسی رفت و خبر جعلی که پنس بود گیر دادن جعبه های خالی به عنوان یک روابط عمومی شیرین کاری. روزنامه نگاران و برخی از فعالان لیبرال انتقاد پنس قبل از این ویدئو ها تعيين شده اند doctored.

تماشا کنید:

ویدیو کامل را نشان می دهد پنس ارائه PPE به بیمارستان و سپس به شوخی در مورد ارائه برخی از جعبه های خالی به صورت عکس. هیچ جعبه خالی تحویل داده شد کامل تصویری نشان می دهد.

کیمل حذف صدای جیر جیر خود را از فریبنده تصویری زودتر جمعه و صادر نیم-عذرخواهی که در آن او به نظر می رسد به مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. (مرتبط: اواخر شب میزبان جیمی فالون و جیمی کیمل پست را نشان می دهد از خانه در میان Coronavirus)

“منتی به نظر می رسد که @vp بود به شوخی در مورد حمل جعبه های خالی به صورت یک صحنه شیرین کاری تبلیغاتی,” کیمل توییتی. “ویدیو کامل نشان می دهد که او حامل کامل جعبه برای یک صحنه شیرین کاری تبلیغاتی است. عذر خواهی من. من می دانم که چگونه از صمیم قلب این دولت ارزش حقیقت است.”

McDermott نیز روشن اصلی خود را صدای جیر جیر اما هنوز حذف آن. او اشاره کرد که “پنس است که شوخی در مورد در مورد جعبه های خالی از PPE در طول یک شیرین کاری تبلیغاتی است.”

“اضافی زمینه به @jimmykimmel بخش” McDermott توییتی. “با 75,000 آمریکایی مرده پنس است که شوخی در مورد در مورد جعبه های خالی از PPE در طول یک شیرین کاری تبلیغاتی پس از مطبوعاتی کاخ سفید گفت:” آنها تا به حال هیچ وقت برای ‘مانع از تبلیغات در وسط یک بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de