Jharkhand مجموعه جامعه آشپزخانه در بزرگراه ها برای راه رفتن مهاجران

بیان اخبار سرویس

رانچی: Jharkhand دولت تصمیم گرفته است برای راه اندازی جامعه آشپزخانه در فاصله هر 20 متر در بزرگراه به طوری که کارگران مهاجر که در سفر طولانی به خانه باقی نمی ماند گرسنه است.

مواد غذایی و عمران لوازم اتاق آرون کومار سینگ گفت که دولت های منطقه در تمام 24 منطقه خواسته شده است تا به اقدامات در این زمینه است.

تصمیم گرفته شد پس از این جهت وزیر David Soren به ارائه مواد غذایی و آب و دارو به فقرا کارگران مهاجر در بازگشت به خانه های خود.

“همانطور که در حال حاضر 94 لکه های شناخته شده ملی و بزرگراه دولت بیش از همه Jharkhand برای راه اندازی جامعه آشپزخانه که در آن مواد غذایی رایگان ارائه خواهد شد به بازگشت مهاجران به خانه های خود بر خود و در خود و یا استخدام وسایل نقلیه” گفت سینگ.

“همه این جامعه آشپزخانه خواهد بود که توسط دولت های منطقه گفت: وزیر. از این جامعه آشپزخانه های کارگران مهاجر را گرفته و به نزدیکی اردوگاه از آن مربوط به دولت های منطقه را فراهم خواهد کرد امکانات حمل و نقل برای آنها او اضافه شده است.

سینگ گفت: غرب Singhbhum منطقه در حال حاضر آغاز شده جامعه آشپزخانه و امکانات حمل و نقل برای مهاجران. “سه بزرگراه جامعه آشپزخانه شروع شده و به سرعت در غرب Singhbhum که در آن مردم در حال ارائه رایگان مواد غذایی و ارسال به اردوگاه موقت برای آنها.

از آنجا اتوبوس در حال مرتب برای ارسال آنها را به مربوطه ولسوالی متحده برای کسانی که راه رفتن بر روی پای خود را برای رسیدن به خانه گفت:” معاون کمیسر Arwa Rajkamal. گروه خود کمک (سخی مندل) از Jharkhand دولت روستایی ارتقاء جامعه شده اند طناب به اجرای آن آشپزخانه او اضافه شده است.

در علاوه بر این به عنوان بسیاری از 6700 Mukhyamantri دیدی آشپزخانه در حال حاضر عملیاتی در Panchayat سطح بیش از همه دولت و تغذیه بیش از 2.08 کرور وعده های غذایی تا کنون به فقرا و نیازمندان است. این Mukhyamantri دیدی آشپزخانه که توسط Jharkhand دولت امرار معاش ارتقاء جامعه (JSLPS), تغذیه برای بیش از 6.7 لاخ مردم هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de