Jharkhand, گزارش اولین coronavirus مورد به مالزی زن تست مثبت در رانچی

بیان اخبار سرویس

رانچی: Jharkhand در روز سه شنبه گزارش خود را مثبت coronavirus مورد. کسی که آزمایش مثبت مالزی که داشت پنهان شده همراه با 17 دیگر خارجی ها در یک مسجد در رانچی.

“یک زن بوده است آزمایش مثبت در روز سه شنبه. او یکی از آن دسته از افرادی که داشت با مخفی شدن در یک مسجد به همراه 24 نفر دیگر از جمله 17 اتباع خارجی گفت:” اصلی وزیر بهداشت Nitin مادان Kulkarni.

همه این افراد گرفته شد مسجد و مراجعه کننده به مرکز قرنطینه در Khelgaon مجموعه ورزشی او اضافه شده است.

منابع گفته است که آماده سازی شده را به مالزی ملی به COVID-19 مرکز در تروما مرکز راجندرا موسسه علوم پزشکی (رینگ) در رانچی. در ضمن یک نشست سطح بالا نامیده شده است توسط وزارت بهداشت و درمان به ارزیابی وضعیت و گچ البته بیشتر از عمل است.

دولت های منطقه بود روز دوشنبه برگزار شد و تمام 18 اتباع خارجی همراه با شش نفر دیگر از نقاط مختلف کشور در طول یک حمله پس از یک tip-off و ارسال آنها را به قرنطینه مرکز در Khelgaon در رانچی. به گفته پلیس آنها زندگی در مسجد برای مدتی پس از آنها رسیده در اینجا برای برخی از مقاصد مذهبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>