JetBlue برای تبدیل شدن به اولین عمده ما هواپیمایی به نیاز مسافران پوشیدن ماسک صورت

تمام مسافران سفر با جت بلو مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک صورت آغاز مارس 4, سی ان ان گزارش روز سه شنبه.

JetBlue اولین بار است که عمده ایالات متحده هواپیمایی به تصویب چنین اندازه گیری عمده خدمه پرواز’ اتحادیه گفت: با توجه به سی ان ان.

“پوشیدن چهره و پوشش نیست در مورد حفاظت از خودتان را در مورد حفاظت از کسانی که در اطراف شما” جوانا Geraghty رئیس جمهور و رئیس اجرایی از JetBlue گفت: با توجه به سی ان ان.

خطوط هوایی آمریکا خواهد بود که نیاز به خدمه پرواز به پوشیدن ماسک صورت در طول هر اصلی و منطقه ای پرواز آغاز آوریل 1. دلتا آمریکا خطوط هوایی و هواپیمایی متحده فرستاده شد درخواست برای نظر در مورد چشم انداز از تصویب ماسک سیاست برای مسافران اما پاسخ نمی دهند در زمان برای انتشار. (مرتبط: منحصر به فرد: آیا ماسک صورت در واقع کار برای محافظت از شما را از گرفتن بیمار؟)

هوایی کانادا موظف مسافران در مناطق مشخص شده در کانادا فرودگاه پوشیدن ماسک شروع آوریل 17. مسافران باید ثابت کند آنها مناسب چهره و پوشش قبل از شبانه روزی — اقلام مانند روسری یا مشابه پوشش کافی است, با توجه به فوربس.

An airport employee puts on protective gloves and respiratory mask as she prepares to do passengers' check in at the counter of China Southern Airlines at Rome's Fiumicino airport, for a flight returning to Wuhan, China. (Photo by TIZIANA FABI/AFP via Getty Images)

فرودگاه کارمند در دستکش و ماسک تنفسی به عنوان او آماده برای انجام مسافران را در مقابله با China Southern Airlines در رم فیومیچینو فرودگاه برای پرواز بازگشت به ووهان, چین. (عکس از واژن, FABI/خبرگزاری گتی ایماژ)

JetBlue سیاست برای مسافران پوشش چهره خود را می آید پس از شرکت هواپیمایی شروع نیاز به آن خدمه به پوشیدن پوشش در حالی که مشغول به کار است.

“این پرواز آداب معاشرت است. پردازنده هوای کابین به خوبی گردش و تمیز از طریق فیلتر ها هر چند دقیقه اما این است که یک فضای مشترک که در آن ما به ملاحظه دیگران” Geraghty سی ان ان گفت. “ما همچنین درخواست مشتریان ما به دنبال این دستورالعمل CDC در فرودگاه به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de