عیسی مجسمه در بر داشت سر بریده در خارج از کلیسای کاتولیک در میامی اسقف انتظار Hate Crime Investigation

یک مجسمه از عیسی مسیح تخریب شد روز شنبه در خارج از کلیسای کاتولیک در میامی یک حادثه رهبران کلیسا می گویند آنها انتظار دارند بررسی شود به عنوان یک جنایت نفرت WSVN گزارش شده است.

کمتر از یک هفته پس از حادثه دیگری هدف قرار دادن کاتولیک در فلوریدا مجسمه عیسی مسیح پیدا شد سر بریده و زدم پایه آن در خارج از چوپان خوب کلیسای کاتولیک WSVN گزارش شده است.

پدر Edvaldo DaSilva گفت WSVN که واضح است این مجسمه نمی سرنگونی بیش از خود و نیاز به نیروی قابل توجهی با دست. “دیدن آنچه که اتفاق می افتد در کشور ما من فرض می کنم اما ما ندارد, 100%, تضمین,” او گفت:.

DaSilva شده است که محدود-اوصاف کشیش از کلیسا به مدت سه سال نیز به یاد می آورد یک حادثه در اوکالا در فلوریدا در شنبه هنگامی که استیون آنتونی سپر گفته شد به هدایت وسیله نقلیه خود را به یک کلیسای کاتولیک و سپس روشن سالن انتظار منطقه در آتش در حالی که محله های کشیش نشین بودند در داخل آماده شدن برای جرم است. سپر شد و به اتهام اقدام به قتل درجه دوم در میان اتهامات دیگر.

“قلمرو مذهبی اسقف اعظم از میامی انتظار پلیس برای بررسی این هتک حرمت از عیسی مسیح مجسمه به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. این جنایت نشان دهنده افزایش حملات در کلیسای کاتولیک در سراسر کشور” یک قلمرو مذهبی اسقف اعظم بیانیه ای گفت: با توجه به WSVN.

میامی-Dade پلیس در حال بررسی حادثه است. پس از هتک حرمت مجسمه نشانه آن است که بار خوانده شده “خدا برنده بیش از منکر” قرار داده شد که در آن مجسمه قبلا ایستاده بود.

به خرابکاری در میامی به دنبال یک سری از حوادث جداگانه که شامل چندین مجسمه مریم باکره و عیسی مسیح در کلیساهای کاتولیک در سراسر کشور شده است که مخدوش و آتش در سن گابریل ماموریت در کالیفرنیا که در حال بررسی است.

جمهوری خواه تنسی در کنگره چاک Fleischmann خطاب به گردن زدن یک مجسمه مریم باکره در چاتانوگا به تازگی به عنوان “در میان یک سری” از حمله به کلیساهای کاتولیک که صورت گرفته است در سراسر کشور است. (مرتبط: Connecticut کلیسای کاتولیک تخریب با ‘آنارشیست و شیطانی نمادهای’ قلمرو مذهبی اسقف اعظم می گوید)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>