‘Jersey Shore’ ستاره رونی Ortiz-Magro می رسد درخواست مقابله با خشونت خانگی مورد

“جرسی شور” ستاره رونی Ortiz-Magro به درخواست معامله در خشونت خانگی مورد و اجتناب از زمان زندان.

34 ساله واقعیت تلویزیون ستاره pled هیچ مسابقه به یک تعداد از داخلی باتری و یک تعداد از مقاومت در برابر دستگیری با توجه به TMZ در یک قطعه منتشر شده جمعه. (مرتبط: Mike ‘وضعیت’ سورنتینو آزاد شده از زندان پس از گذراندن 8 ماه به دلیل فرار از پرداخت مالیات)

در تبادل “نیوجرسی” ستاره دیگر زندان اما باید کاملا یک لیست از خواسته بودن او باقی خواهد ماند مشروط به مدت 36 ماه پس از خشونت داخلی بازداشت. (مربوط: ما یک به روز رسانی در مورد نحوه Mike ‘وضعیت’ انجام شده است و قبل از او می رود به زندان)

Magro نیز باید در خدمت 30 روز از جامعه کارگری که در آن او زندگی می کند در نوادا و اهدا $20,000 به خانواده یهودی خدمات L. A., کتک پناهگاه زنان در هر خروجی.

رونی باید حضور در 52 هفته خشونت خانگی برنامه در یک دادگاه مورد تایید آژانس در دولت خود را. و در نهایت او نیز دستور داده شده است فقط باید مسالمت آمیز “تماس با ما” با جن هارلی و اطاعت محافظ منظور صادر شده در این مورد برای سه سال آینده.

این همه می آید پس از این واقعیت ستاره دستگیر شد و در ماه اکتبر به اتهام خشونت حادثه مربوط هارلی مادر از دختر خود آریانا.

همانطور که قبلا گزارش شده واقعیت ستاره دستگیر شد یک آدم ربایی اتهام پس از او اتهام زده دوست دختر خود را دارای حق اعمال یک چاقو در نظر گرفتن دخترش از او و پس از آن قفل شده خود را در داخل خانه آنها اجاره در لس آنجلس.

وی این اتهامات اما قبل از درخواست معامله مواجه شد هفت بزه اتهامات از جمله خشونت خانگی کودک خطر افتادن brandishing یک سلاح جنایی تهدید و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de