نوازنده جنیفر لوپز به اشتراک گذاشته فک انداختن بیکینی عکاسی از خود در Instagram.

این عکس می آید لوپز پس از کشته شدن آن در طول سوپر جام LIV نتیجهی عملکرد در فوریه. 2. لوپز با پوشیدن یک کراوات سفید لباس شنای زنانه دوتکه به بالا مطابق با کف. عکاسی از خود نشان می دهد او به زیبایی صدای زیر شکم.

او زیر نویس عکس “آرام و شارژ.”

آن چندی است از ما بدست selfie لوپز. او را سخت در کار بر روی پروژه های متعدد از جمله Super Bowl halftime نشان می دهد. در حال حاضر که بیش از به نظر می رسد مثل او یک مرد کوچک شکستن. (مرتبط: جنیفر لوپز شکیرا انجام در سوپر باول LIV Halftime Show)

لوپز به اشتراک گذاشته است عکس های از بدن شگفت انگیز او در گذشته است.

در ماه اکتبر او به اشتراک گذاشته عکاسی از تمرین دوباره نشان کردن عضلات شکم. لوپز را دوست دارد به نشان دادن بدن خود را در راه است که ثابت می کند او با این نسخهها کار سخت به مراقبت از بدن خود را.

لوپز نیز به اشتراک گذاشته ویدئوها از خودش در یادگیری چگونه به رقص قطب هنگامی که او در حال آماده شدن برای نقش خود را به عنوان رامونا در “زرنگ.”

آخرین عکس لباس شنای زنانه دوتکه ما بود در ماه اوت است. لوپز مشترک یک عکس از خودش با پوشیدن مارون یک قطعه در حالی که suntanning بر روی یک قایق.

من عاشق این انگیزه او را نشان می دهد در تمام عکس های خود را. لوپز است که 50 سال در حال حاضر و او را مصمم به نگه داشتن بدن خود به دنبال دقیقا همان راه او می خواهد آن را به نگاه. که قابل توجه برای من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im