جاوید افریدی را Zalmi بنیاد می سازد Rs10m کمک مالی به داعش COVID-19 صندوق

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

پیشاور: Peshawar Zalmi صاحب جاوید افریدی گفت که ساخت یک کمک مالی به ارزش Rs10 میلیون به نخست وزیر کرونا صندوق امداد با توجه به بیانیه صادر شده توسط حق رای دادن در روز چهارشنبه.

با توجه به بیانیه افریدی گفت: اهدا شد به نمایندگی از Zalmi بنیاد “با امید و اعتماد به نفس است که هر انسان از پاکستان می تواند این کشور را موفقیت در این جنگ در زمان یک مشکل بزرگ”.

او ابراز امیدواری برای همه برای بازی در نقش خود و خواست خود را همکار پاکستانی به گام تا و کمک به PM تاج صندوق امداد. افریدی همچنین تشویق مردم به ماندن در خانه و اقدامات احتیاطی را به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله گرفتن ابتکار عمل در میان COVID-19 بحران است.

“امروز من تماس بگیرید هر شهروند پاکستانی که ضربان قلب را برای کشور و مردم خود را به در نظر گرفتن پله به جلو و اهدا به PM تاج امداد برای کمک به صندوق محروم و کارگران,” او اضافه شده است.

حق رای دادن نیز آغاز یک کمپین آگاهی — در فارسی, سندی و پشتو — به عنوان بسیاری از پیشاور Zalmi اطفال “منتشر کرده اند ویژه پیام های تصویری به آموزش توده ها”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>