عکس: فایل

یوکوهاما, ژاپن, Feb 14, 2020 (AFP) -ژاپن روز جمعه آغاز شد اجازه می دهد افراد مسن مسافران که تست منفی برای کروناویروس جدید به ترک قرنطینه کشتی کروز و پایان انزوای خود در دولت تعیین محل سکونت.

دولت ژاپن داده است مسافران 80 ساله یا مسن تر در بهداشت ضعیف و یا محدود به پنجره های درونی کابین در الماس شاهزاده فرصتی برای حرکت از کشتی به محل اقامت بر روی زمین است.

اما تنها کسانی که تست منفی برای این ویروس که تا کنون آلوده بیش از 200 نفر در هیئت مدیره کشتی باید گزینه ای برای حرکت می کند.

برای اولین بار از آنها رفتگان عظیم کشتی کروز در روز جمعه بعد از ظهر مسافرت در اتوبوس با سیاه کردن ویندوز.

در چرخ یک راننده بود در لباس سر تا پا سفید کت و شلوار محافظ کامل با عینک ایمنی و ماسک.

یک مقام دولتی گفت: 11 نفر باقی مانده بود اما کاهش یافته است می گویند که آیا بیشتر خواهد ترک جمعه و یا ارائه اطلاعات بیشتر.

این حرکت در می آید یک روز پس از تعدادی از عفونت تشخیص داده شده در کشتی افزایش یافت به 218.

ارشد وزارت بهداشت رسمی Gaku هاشیموتو سوار کشتی صبح روز جمعه اعلام کرد که تمام مسافران “که در نظر گرفته شود در معرض خطر در سلامت عمومی” در حال حاضر می تواند آزمایش ویروس.

“کسانی که تست مثبت خواهد بود منتقل شده به بیمارستان. کسانی که تست منفی خواهد شد — در صورت درخواست فرد — پیاده می شود و انتقال به محل اقامت ارائه شده توسط دولت گفت:” در یک بیانیه به زبان انگلیسی خوانده که توسط کاپیتان کشتی در پخش.

وجود دارد بیش از 3,700 مردم در کشتی که آن را وارد, کردن, ژاپنی, ساحل, هفته گذشته اما کسانی که مبتلا به این ویروس شده اند گرفته قایق همراه با برخی از افراد مبتلا به بهداشت و سلامت دیگر شرایط نیاز به توجه پزشکی است.

ده نفر از کسانی که در بیمارستان بستری هستند و در حال حاضر در شرایط جدی وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: در روز جمعه.

به استثنای موارد در کشتی و آلوده قرنطینه افسر مقامات ژاپنی که تا کنون تشخیص داده شده 36 نفر با تازه به نام COVID-19.

این موارد تازه تشخیص داده شده شامل یک زن در 80s که نتیجه تست مثبت پدید آمده پس از او در بیمارستان درگذشت.

بود گزارش مادر در قانون از یک راننده تاکسی در توکیو که نیز تشخیص داده شده است با ویروس.

توکیو دولت اعلام کرد که روز جمعه دو نفر بودند که در یک حزب در سال جدید راننده تاکسی با حضور نیز با این ویروس آلوده. یکی از این دو تا به حال تماس با گردشگران از هوبئی چین استان که در آن ویروس ظهور دولت گفت.

یک مورد جدید نیز تایید کرد در جنوب اوکیناوا سلیمان با یک راننده تاکسی در 60s. او به احتمال زیاد تا به حال در تماس با مسافران از الماس شاهزاده هنگامی که کشتی متوقف شده در یک اکیناوایی پورت ریاست گفت.

دکتر, بیمار آلوده

یک پزشک در استان واکایاما و بیمار تحت درمان در بیمارستان که پزشک کار کرده را نیز تشخیص داده شده است.

مقامات در منطقه گفت: آنها هنوز مطمئن شوید که اگر دکتر تا به حال آلوده بیمار است.

“این سخت است برای ردیابی مسیر از عفونت” فرماندار Yoshinobu Nisaka به خبرنگاران گفت:.

او گفت مقامات درخواست مردم در منطقه “به گزارش موارد مشکوک از ذات الریه به طوری که ما می توانیم بلافاصله انجام آزمایش”.

بیمارستان بسته شده به بازدید کنندگان و کارکنان پزشکی در حال حاضر در حال آزمایش این ویروس Nisaka اضافه شده است.

با وجود این عفونت های جدید مقامات دولتی به دنبال بازی کردن نگرانی ها در مورد گسترش ویروس در ژاپن است.

“به اندازه کافی وجود ندارد شواهد اپیدمیولوژیک نشان می دهد که این بیماری همه گیر در حال گسترش در داخل ژاپن” سخنگوی دولت Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت:.

“ما خواهد شد جمع آوری اطلاعات اپیدمیولوژیک از جمله در مسیر عفونت.”

الماس شاهزاده خانم بوده است قرنطینه کردن ژاپن از اوایل فوریه پس از آن پدید آمده سابق مسافری که خاموش کردم قایق در هنگ کنگ تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

قرنطینه با توجه به پایان در فوریه 19 و کسانی که در کشتی بوده اند عمدتا محدود به کابین خود و خواسته به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود را از سایر مسافران در طول گردش مختصر در باز عرشه.

خدمه در هیئت مدیره ابراز نگرانی کرده اند که شرایط خود را — از جمله به اشتراک گذاشته کابین حمام و سرویس بهداشتی و فضای کاری — قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس.

در بعد از ظهر جمعه خدمه توزیع اپل به مسافران در هیئت مدیره با کاپیتان گفت: گوشی های فرستاده شده بود توسط دولت ژاپن و لود شد با یک نرم افزار است که کمک خواهد کرد که آنها را پشتیبانی پزشکی.

ژاپن تخلیه صدها نفر از شهروندان خود را از هوبئی استان و مسئولان گفت: یک پنجم پرواز خواهد بود ارسال شده در روز یکشنبه را به خانه مردم.

دولت مطرح هشدار سفر به هوبئی به سطح سه از دو کشور در چهار نقطه سیستم ارائه مشاوره به مردم برای سفر به هر دلیلی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im