الماس شاهزاده کشتی کروز با حدود 3,600 مردم قرنطینه پردازنده به دلیل ترس از کشنده COVID-19 coronavius دیده میشود و لنگر در Daikaku اسکله و ترمینال کروز در یوکوهاما در فوریه 13 سال 2020 است. حداقل 218 نفر در هیئت مدیره یک کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن را آزمایش مثبت برای رمان COVID-19 coronavirus مقامات گفت: فوریه 13 به آنها اعلام کرد قصد دارد به حرکت برخی از سالمندان کشتی مسافر خاموش. / AFP / Kazuhiro NOGI

یوکوهاما: ژاپن روز پنجشنبه گفت این امر اجازه می دهد برخی از سالمندان مسافران یک قرنطینه کشتی کروز و به دولت-تعیین محل سکونت را به عنوان تعداد coronavirus موارد در کشتی شروع به پریدن کرد به 218.

هزاران نفر از مسافران و خدمه در الماس شاهزاده — بزرگترین مجموعه ای از افراد آلوده به خارج از چین — چهره چند روز بیشتر از قرنطینه با بسیاری از مصرف به رسانه های اجتماعی به صدای نگرانی های خود را.

کسانی که مشغول به کار در کشتی شده اند و تمایلی به صحبت با خبرنگاران از ترس از دست دادن شغل خود اما دو خدمه شکست سکوت خود را در یک ویدیو پخش شده توسط رسانه های هندی روز شنبه.

“وضعیت در هیئت مدیره در حال بدتر شدن روز به روز” 24 ساله کشتی افسر امنیتی Sonali Thakkar گفت: AFP.

“امروز صبح به ما گفتند که 44 نفر آلوده شده اند و هر کس واقعا می ترسم و مایل به دریافت کردن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او اضافه شده است.

“همه ما می خواهیم این است که آزمون انجام می شود و جدا از کسانی که مثبت هستند. ما نمی خواهید به ماندن در هیئت مدیره است.”

با مسافران عمدتا محدود به خود کابین خدمه مجبور به رفتن درب به درب تحویل مواد غذایی و دیگر لوازم و برخی از ترس این کاهش اثربخشی قرنطینه.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: وجود 44 نفر از جمله یک عضو خدمه — از اضافی 221 تست.

او گفت: همچنین است که برخی از سالمندان به مسافران اجازه داده می شود خاموش کشتی اگر آنها تست منفی برای COVID-19 ویروس.

کسانی که ترک انتخاب خواهد شد نقل مکان کرد به امکانات دولتی به صبر کردن قرنطینه که قرار است به آخرین تا زمانی که 19 فوریه.

“اگر آنها تست منفی کسانی که مایل به پیاده می رفتن و زندگی در یک مرکز اسکان که دولت آماده خواهد شد,” کاتو گفت.

کاپیتان اطلاع مسافران از طرح جدید از طریق کشتی پخش.

“وزارت بهداشت در حال حاضر آزمایش مهمانان 80 سال یا مسن تر هستند که اقامت در یک کابین بدون بالکن و کسانی که 80 سال یا مسن تر با شرایط مزمن پزشکی,” او گفت:.

قرنطینه سوالات

کاتو گفت: پنج نفر از کشتی بودند در بیماری جدی در بیمارستان — چهار که آزمایش مثبت برای ویروس. نتایج آزمون برای پنجمین هنوز در حال پردازش است.

با ده ها تن از موارد جدید تشخیص داده شده تقریبا روزانه, سوالات مطرح شده در مورد سرعت تست و اینکه آیا قرنطینه در حال کار است.

Thakkar گفت که در حالی که مسافران شد محدود به محله خدمه بودند غذا خوردن در کنار هم با هم کار و, در حال خواب دو به یک کابین مشترک با امکانات شستشو.

“من نمی کردم این ویروس هنوز, اما من نمی خواهم آن را می شود خیلی دیر است که من در گرفتن virus. من نمی خواهید به صبر برای پیدا کردن که من یکی که در آن است.”

ژاپن در ابتدا آزمایش حدود 300 افرادی که در تماس نزدیک با آلوده مسافر و یا نمایش داده می شود علائم اما به تدریج گسترده تر خالص به عنوان موارد جدید تشخیص داده شد.

مقامات گفت: آنها فقط می تواند فرایند 300 نفر در روز است اما امیدوارم که در نهایت به گسترش این 1,000.

علاوه بر این موارد در کشتی ژاپن تایید کرده است 28 عفونت های دیگر — عمدتا در میان آسمان از هوبئی که در آن ویروس پدید آمده است.

چهار پرواز را به ارمغان آورد صدها نفر از مردم بسیاری از آنها تحت “خود-قرنطینه” در دولت تعیین و هتل ها.

آسمان از پرواز اول که فرود در ژانویه 29, پاک شد, برای ترک قرنطینه چهارشنبه شب پس از عبور از یک دور نهایی چک.

به عنوان آنها را ترک هتل خود در چیبا در شرق توکیو آنها از ساکنان محلی برای همبستگی خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im