توکیو: یک اضافی 39 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز کشتی به سواحل ژاپن را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, مقامات روز چهارشنبه گفت که بیش از هزاران جراحی خود را برای دومین هفته در قرنطینه.

کشتی که در اصل به حال 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره تبدیل به بزرگترین و تنها خوشه به تازگی به نام COVID-19 بیماری در خارج منشا آن در چین که در آن کشته شدن بیش از 1100 نفر است.

“خارج از 53 جدید نتایج آزمون 39 نفر پیدا شد, مثبت,” ژاپنی وزیر بهداشت Katsunobu کاتو به خبرنگاران گفت: آوردن مجموع موارد در هیئت مدیره به 174. علاوه بر این یک قرنطینه افسر نیز می توان با این ویروس آلوده.

کاتو اضافه شده است که: “در این مرحله ما تایید کرده اند که چهار نفر در میان کسانی که در بیمارستان بستری هستند در یک بیماری جدی یا بر روی یک دستگاه تهویه و یا در یک واحد مراقبت های ویژه.”

الماس شاهزاده خانم بوده است در قرنطینه پس از ورود کردن, ژاپنی, ساحل اوایل هفته گذشته پس از این ویروس شناسایی شد در سابق مسافری که خاموش کردم کشتی در ماه گذشته در هنگ کنگ.

کسانی که باقی می ماند در کشتی خواسته شده را به ماندن در داخل کابین و اجازه تنها به طور خلاصه باز بر روی عرشه — تا زمانی که آنها با پوشیدن ماسک.

هنگامی که قایق وارد کردن ژاپن مقامات در ابتدا تست شده و نزدیک به 300 نفر از 3,711 سرنشین برای این ویروس به تدریج تخلیه ده ها تن بودند که آلوده به محلی تجهیزات پزشکی.

در روزهای اخیر تست گسترش داده است به کسانی که با نشانه های جدید و یا کسانی که تا به حال تماس نزدیک با دیگر آلوده مسافران یا خدمه.

شده اند وجود دارد 492 تست شده و در مجموع بیشتر کسانی که در نشان دادن علائم و یا کسانی که تا به حال تماس نزدیک با تایید مثبت مورد.

مسافران خواسته شده است به پوشیدن ماسک و نگه داشتن یک فاصله از یکدیگر در هنگام خارج و با توجه به دماسنج به طور منظم نظارت بر درجه حرارت.

– اضطراب uprisen –

کشتی است که انتظار می رود در قرنطینه تا 19 فوریه — 14 روز پس از جداسازی دوره آغاز شد. مقامات انتظار نیست موارد جدید به تاثیر این برنامه است.

گذشته از کشتی کروز و ژاپن را شناسایی کرده است که 28 نفر از جمله حداقل نه از یک تخلیه پرواز از شهروندان ژاپنی از چین در شهر ووهان که در آن ویروس نشات گرفته است.

برخی از مسافران تخلیه از ووهان انتظار می رود به زودی منتشر می شود — احتمالا به عنوان به زودی به عنوان بعد شنبه.

کاپیتان گفت: مسافران در یک پیام پخش زنده از طریق رسانه های اجتماعی: “این همیشه در حال تغییر وضعیت و تصمیم گیری ساخته شده در روزانه به اطمینان حاصل شود ما به دنبال آخرین و بهترین مکان دستورالعمل های بهداشتی از مقامات.”

او عذر خواهی کرد برای “سرویس دوره ای اختلال” به اینترنت و اضافه کرد: “الماس شاهزاده خانم به پهنای باند بیشتر از هر کشتی در جهان است و در همان زمان بیشتر دستگاه های تلفن همراه از همیشه قبل از متصل در یک کشتی.”

انگلیسی, مسافر سالی هابیل گفت: در جریان در Facebook که: “شما نشستن در بالکن و شما گوش مردم سرفه در تمام راه همراه است.”

“این است که هیچ چیز مانند یک تعطیلات است اما آرامش کامل,” او اضافه شده است.

یکی دیگر از مسافر در کشتی Yardley وانگ در توئیتر خود نوشت: “اضطراب uprisen” از موارد جدید اضافه کرد که او نمی دانست که این امر می تواند به نوبه خود او و یا خانواده اش.

اما یکی دیگر از رزمناو گفت: کاپیتان اقدامات نگه داشتن سطح استرس در هیئت مدیره کشتی قابل کنترل است.

“یکی از دلایل وحشت رخ داده است نیست در میان مسافران است کاپیتان رهبری است. به طور منظم اطلاعیه از اطلاعات در پاسخ به مسافران درخواست مشاوره قرنطینه افسران از راه رفتن بر روی عرشه عذرخواهی برای تاخیر در طب توزیع” مسافر توییتی.

“من می خواهم این نوع از انسان به ما countrys رهبر.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو