Jang جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief بازداشت ‘اشاره کرد و با نگرانی’: آلیس چاه


واشنگتن: وزارت امور خارجه ایالات متحده روز جمعه گفت آن “اشاره کرد و با نگرانی” دستگیری جانگ جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman پس از دستگیر کردن او را به زندان یک روز زودتر در 34 ساله جعلی ملک مورد.

در بیانیه ای آلیس G. Wells, اصلی, معاون دستیار وزیر در وزارت امور خارجه Bureau of South and Central Asian Affairs (SCA) گفت: ما وزارت امور خارجه است “اشاره کرد و با نگرانی دستگیری میر شکیل-ur-Rehman صاحب پیشرو شرکت رسانه ای در #پاکستان”.

“آزادی مطبوعات با توجه روند و حاکمیت قانون ستون از هر دموکراسی” چاه اضافه شده است.

محدودیت هایی شبیه به فاشیست مودی خاموشی در کشمیر

تلاش دولت در اعمال محدودیت بر رسانه های پاکستان به نظر می رسد شبیه به تکمیل ارتباطات و رسانه خاموشی اعمال شده در کشمیر تحت اشغال هند نارندرا نخست وزیر این دولت فاشیست.

وقت پاکستان را تکثیر مودی استبدادی مدل علیه مطبوعات محلی به آن شدت مستقل روزنامه نگاری و اخلاق و بی طرفی خواهد آسیب شهرت این کشور است. آن را نیز باید در منطقه و در سراسر جهان و عواقب آن بر آزادی بیان است.

با پاکستان در حال حاضر در حال رتبه بندی در 142 موقعیت (از 180 کشور جهان) در RSF را 2019 جهانی آزادی مطبوعات شاخص ناب حرکت به دستگیری جانگ جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman نشان می دهد که چگونه تحمل رو به وخامت گذاشته است در زمان دولت تصدی.

بیشتر وزارت امور خارجه به نگرانی بیش از MSR بازداشت توسط NAB می آید پس از های مختلف محلی و جهانی حقوق بدن رسانه های بین المللی ناظران و روزنامه نگاران مشهور نشریات در سراسر جهان و هنرمندان را محکوم کرد رشد محدودیت هایی در مطبوعات پاکستان.

Condemnations از سراسر جهان

کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) نامیده می شوند MSR بازداشت بیش از یک “بدیهی است که ضرب تا مورد” به عنوان “مسخره از پاکستان ادعا می شود یک دموکراسی است که فلسطين آزادی مطبوعات”

خبرنگاران بدون مرز (RSF) گفت: MSR بازداشت شد “یک عمل از آزار و اذیت در برابر همه #JangGroup روزنامه نگاران به خاطر آنها حاضر به پا gvt خط”.

همه پاکستان روزنامه جامعه (apn ها) گفت: این حرکت یک ضربه شدید به آزادی مطبوعات و بیان است.

شورای پاکستان سردبیران روزنامه ها (CPNE) گفت: NAB شد “دستگیری افراد بدون اثبات به اندازه کافی فقط به علت آسیب به شهرت خود را”.

پاکستان فدرال اتحادیه روزنامه نگاران (PFUJ) گفت: قوی وجود دارد سوء ظن که NAB اعمال شد انتخابی دلخواه و با انگیزه های سیاسی.

این راولپندی پاکستان اتحادیه روزنامه نگاران (RIUJ) نامیده می شوند دستگیری یک باز حمله بر آزادی روزنامه نگاری.

باشگاه مطبوعات کراچی (KPC) گفت: دستگیری بی جا بود و منعکس شخصی خصومت و دشمنی محور برای رسیدن به برخی از اهداف نهان. بیشتر روزنامه نگار برادری کراچی گفت که بازداشت شد تلاش برای محدودکردن رایگان, رسانه های محدود آن استقلال و مقهور ساختن مستقل سیاست های رسانه های خانه به آن هوی و هوس.

پاکستان پخش (PBA) گفت: این دستگیریها در برابر رأی صادره از دادگاه های فوق العاده و خواست دولت و احزاب مخالف بلافاصله به اطمینان حاصل شود که آن را تلاش برای پوزه انتقاد توسط رسانه های گروهی در برابر آنها.

همه پاکستان اکبر Farosh فدراسیون خود خواستار آزادی فوری.

انجمن سردبیران رسانه های الکترونیکی و اخبار مدیران گفت: دستگیری آمد “در زمانی که آزادی رسانه ها در پاکستان است که در حال حاضر تحت فشار”.

کمیسیون حقوق بشر پاکستان (کمیسیون حقوق بشر) گفت: باقی مانده وجود دارد “قوی سوء ظن است که چنین اقداماتی توسط NAB هستند انتخابی دلخواه و با انگیزه های سیاسی”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de